Skocz do zawartości

hodowca2006

Members
 • Liczba zawartości

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. hodowca2006

  hej pomocy :)

  Mamy fermę niosek o obsadzie 24000 szt. i o 1995 r. produkujemy sami paszę. Przy tak małej obsadzie to wytwórnie by cię z kopytami "zjadły'. Znam duże Fermy które same dla swoich stad produkują paszę . Zaznaczam jednak, że pewne składniki dla poprawnego zbilansowania dawki , należy oczywiscie dokupić . Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 2. "Biedronka" zachowujesz się na tym portalu tak, jakby cię polał ktoś gorącą wodą.Daj sobie na luz. W tym całym jajecznym interesie twój wpływ na cenę jest niewielki. Jest dobry okres na handel choinkami. Próbuj .Życzę ci powodzenia.
 3. To proszę Gall napisz , po ile. Pozdrawiam.
 4. Witam Wszystkich "stałych " i "zaglądających. Sprzedaję jaja po takich samych cenach + Vat. Pszenicę kupuję po cenie niestety wyższej - 800,00 zł.
 5. Proszę o informację cen jaj . GALL i Remik odezwijcie się.Pozdrawiam
 6. Podajcie ceny jaj w poszczególnych sortach.Pozdrawiam piszących .
 7. GALL - dzięki za informacje. Pozdrawiam.
 8. Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku. Owszem jest mały zastój w sprzedaży . Przypominam producentom , że styczeń nigdy nie był inny. Bez paniki "kochani". Konsument jest "wyczerpany" finansowo. Wszak w grudniu oferowano taką gamę kredytów konsumpcyjnych , że wydawałoby się , co pieniądze leżą na ulicy i nie ma ich kto podnieść. Kosze towarów wyjeżdżały z H-Marketów , zjadło się i teraz cisza.A spłacać trzeba. Pszenica po 700 zł. Oj żeby nie było protestu rolników w maju, bo nie ma kupca i ceny na pszenicę. Wiem , że podpisywane są kontrakty importerów różnego kalibru na import z Niemiec.W tej chwili idzie pszenica z Czech i Słowacji.Cena wysoka ale jest.
 9. Remik - dzięki za informację. Gall - nie mam GG. Pozdrawiam.
 10. GALL- Podobają mi się Twoje rzeczowe wypowiedzi. Na ty Forum jest kilku "piszących", których informacje w miarę pokrywają sie z sytuacją na rynku . Pisanie o tym ,,co kto ma" to takie niesmacznie.Każdy z nas czy to producent czy hodowca musi mieć sporo oleju w głowie, żeby utrzymać się w handlu . Przy okazji czekam na wieści od kol. Remika. Życzę wszystkim zadowolenia z owoców swojej pracy.
 11. Napiszcie jaka cena na Śląsku.
 12. Jednak za daleko. Taką cenę to ja od dawna mam w Rzeszowie , przy zbliżonej odległosci. Pozdrawiam.
 13. Ja mam jajo duże . Napisz z jakiego jesteś rejonu. Ja dolnośląskie.
 14. Do Galla. Dzięki za rzeczową ocenę .
×
×
 • Dodaj nową pozycję...