Skocz do zawartości

MarekJank

Members
 • Liczba zawartości

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. MarekJank

  Jaka lokata?

  To świetny pomysł, oprocentowanie nie jest wysokie Ale to wszędzie chociaż często ważne jest też. W jakim miejscu lokuje się środki im większe ryzyko tym większy %. Ale przy długim okresie ulokowania środków można wiele zyskać.
 2. Aby brać kredyt trzeba go spłacić. T o najważniejsze. Ja mam kredyt ale podczas jego (trwa nadal) zobowiązania zmieniłe mpracę 2 razy. Ale muszę go nadal spłacać nie ważne że nie miałem pracy. Co z tego? Ja nie mam obowiązku pracowania ale spłącić pożyczkę muszę. To albo odsetki albo komornik. Pułapka kresdytowa to dla mnie spłata pożyczki pożyczką itp. Wtedy koło się zamyka i nie ma możliwości z niego wyjść.
 3. Dzine macie problemy skoro nie umiecie wycenić czegoś co jest dal was warzne. Bo jak nie umiecie podjąć decyzji co do zaroków pracownika to jak podejmujecie decyzje co za ile sprzedać. Moim zdaniem praca powinna być oceniana na początku za małą stawkę i wzrastaćz czasem. Takie jest mje zdanie a cena początkowa powinna być około 70 - 60% stawki głównej To już w zależności kto co robi i w jakim przedziale czasowym.
 4. MarekJank

  Jaki kredyt na budowę domu?

  Ale pamiętaj że dom z mdm można pużniej powiększyć ^^ np.: postawić dobudówkę o tej samej wielkości. Taki bliżniak połączony
×
×
 • Dodaj nową pozycję...