Skocz do zawartości

radi84

Members
  • Liczba zawartości

    8
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez radi84


  1. Witam. potrzebuję pomocy odnośnie podawanie leków u krów podczas paraliżu. Rano był lekarz podał dwie butelki wapnia, glukoze i jakieś zastrzyki podskórne (jakiś brązowy płyn). do południa nie wstała wiec przyjechał jeszcze raz przygotował wapno i podczas dawania jednej butelki druga była już zbędne. Krowa wyciągnęł głowę i nogi.Padła:( Proszę o pomoc w jaki sposób ma on to podawać czy szybko czy wolno, czy nie był za mały odstęp między powtórzeniem leku. czy moge dochodzić jakiś roszczeń?


  2. czy ktoś może się orientuje ile banki dają (pożyczają) pieniędzy na hektar gruntów rolnych np klasy IV i V przy zakupie ziemi na kredyt preferencyjny. chodzi mi o to że chcę kupić grunty rolne i skorzystać z kredytu preferencyjnego tylko dokładnie nie wiem ile to oni dają na hektar a ile bym musiał dołożyć.


  3. dokładnie jestem z byłego białostockiego powiat sokólski. byłbym bardzo wdzięczny za jakieś obory w moim regionie. może być nawet obora na ściółce bo przyznam racje że na rusztach jest za zimno. chodzi mi dokładnie o same opasy i może jakiś pomysł na plan przerobienia starej stodoły 24x7 więc jest troche wąska. pozdrowionka

×
×
  • Dodaj nową pozycję...