Skocz do zawartości

drjanusz

Members
 • Liczba zawartości

  61
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  Wielko-polska
 • WEBSITE
 • INTERESTS
  grzebanie we wszystkim co ma 4-ry kółka inie tylko
 • OCCUPATION
  chłopek-roztropek
 1. Zetknął się ktoś z tym tematem? Chodzi o gaz-rura fi 250. Nie bardzo się orientuję czy warto ruszać ten temat??? Cenna każda wskazówka.
 2. drjanusz

  Jaka dziś pogoda

  A u mnie w tej chwili -8C a śniegu napadało ze 2cm(przez cały dzień).
 3. Mam pytanie -wiecie może co się dzieje jak ubojnia trafi na sztukę z włośnicą? Bo o dzikach jest sporo to o hodowlanych jakoś niewiele,jest jakaś procedura-kto odpowiada za skażenie,co dzieje się z mięsem?
 4. Jestem rolnikiem na starych zasadach,ma to być magazyn
 5. Mam pytanie-jest chętny do najmu części (ok 50m2) mojej stodoły,jak to ugryźć żeby być w porządku ze strony prawnej(umowa, podatki i wszystko co z tym związane)? Ma ktoś doświadczenia w tej kwestii?
 6. drjanusz

  Jak wycenić szkode?

  Sęk w tym że firmy nie mają wolnych "mocy przerobowych" a jest to moja wewnętrzna droga o małym znaczeniu,i chce wiedzieć mniej więcej jaki jest orientacyjny koszt(może uda mi się ich troche wydoić).A z naprawą trzeba poczekać do wiosny- bo w tej chwili błoto płynne i dopiero po obeschnięciu można ruszyć(nie chce utwardzenia tłuczniem bo to droga gruntowa) a firma która zniszczyła przenosi moce przerobowe na drugi koniec Polski.
 7. Mam problem z wyceną szkody-firma budująca drogę poprosiła o odpłatne udostępnienie mojej wewnętrznej(gruntowej) drogi na dojazd do budowanego odcinka.Cięzarówy rozjechały ją dokumentnie-woziły żwir,tłuczeń itp. Droga ma około 300mb i była szerokości 2.2m. Teraz pytanie jak ustalić odszkodowanie-bo proponują abym sam droge przywrócił do stanu pierwotnego-a rozwalili na szerokość jakieś 3,5-4m ile to może kosztować i ile im zaproponować za moją prace??
 8. A mnie jest w Polsce 13792 i najwięcej w Krakowie 505 szt.
 9. drjanusz

  Jaka dziś pogoda

  U nas też leje codzień i wtakich samych normach.A mieszkam na zachód od Poznania
 10. drjanusz

  Jaka dziś pogoda

  No to wczoraj pogoda się popisała-15 minut gradu niewiele mniejszego od kurzych jaj.No i można popatrzeć na efekty.
 11. drjanusz

  Jaka dziś pogoda

  Dzisiaj koło południa spadło "aż" 1,5l/m2 ale ulewa
 12. drjanusz

  Jaka dziś pogoda

  W bezpośredniej okolicy(zachodniej)Poznania wczoraj spadło "aż" 5l/m2 deszczu. Suszej to chyba tylko na Saharze
 13. Za oknami śnieży..Cóż to?? Spójrz zajączek bieży! Komu Święta się zmyliły? To Wielkanoc w środku zimy? Zmartwychwstały z grobu wstanie a tu śnieg na powitanie. Cóż,tak Święta te spędzimy: Alleluja w środku zimy! Chce Wam życzyć moc Radości i Pokoju i Miłości. A w Dyngusa ciepłej wody!!
 14. ja zrobiłem zaprawe betonową i zabetonowałem i pomogło Swojego czasu te pracowite stwory wprowadziły się do mojego pokoju-przez otworek po kablu od anteny TV.Pytałem paru pszczelarzy czy to chcą wyłapać-nie byli zainteresowani.Więc zrobiłem gadzinie bal z "gazem rozweselającym"(ale tylko mnie).po godzinie pokój nadawał się do zamieszkania-po zastosowaniu odkurzacza.A ten gaz to zwykły Muchozol w spray'u. Troche to nie humanitarne ale albo one albo ja,wybrałem to drugie
×
×
 • Dodaj nową pozycję...