Drodzy forumowicze , posiadam gospodarstwo rolne o pow. 11 ha, jestem beneficjentem dopłat bezpośrednich łącznie z ONW. Moim problemem jest brak odpowiedniego dojazdu do gospodarstwa. Po większych opadach droga staje sie całkowicie nieprzejezdna. Nadmieniam iż jest to droga gminna jednak mimo kilkunastu próśb skierowanych do wójta gminy , zawsze dostaję odmowę (brak środków finansowych na modernizacje drogi). Co mogę w tej sytuacji zrobic, jeśli to jest droga gminna czy mogę wystąpić prywatnie o dofinansowanie do budowy tej drogi, proszę o poradę .