Skocz do zawartości

Piosall

Members
 • Liczba zawartości

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Kto zna inny najbliższy termin na egzamin eksternistyczny - Wykształcenie rolnicze - zawód Rolnik poza Łowiczem (około lutego 046/ 837-37-05 ) i Książem Wielkim (około grudnia 041/ 38-38-010 )
 2. Piosall

  Opas bydła

  Bezpłatne ogłoszenia rolnicze, nieruchomości rolne - giełda rolna Techagra.com http://www.techagra.com/ i tu http://www.bydlo.com.pl/aukcje.htm coś na pewno znajdziesz dla siebie
 3. Piosall

  Kukurydza

  Panowie ile poniższa kalkulacja mija się z prawdą ? http://www.dodr.pl/V/5/9/1/9.pdf
 4. Piosall

  Kukurydza

  Panowie chcąc posiać na wiosnę kukurydzę (co będzie dobre na początek?) ile będę potrzebował NPK i środków ochrony roślin na 1ha uprawy?
 5. Czytałem w necie dwa artykuły ale chciałem waszej opinii na temat, co do pozostawienia tego gospodarstwa może i masz racje, mimo ze podchodzę do tego poważnie. Jakim bym był człowiekiem gdybym nie ryzykował i próbował skoro około 35% Polaków zajmuje się uprawą ziemi to chyba coś w tym jest.
 6. Czytałem ze można sadzić miedzyplon omimy i są programy które je dofinansują jakie macie doświadczenia z takimi uprawami i programami, czy warto się tym zając między plonami?
 7. Piosall

  Kukurydza

  -=Kserkses=- Oki będę szukał zbytu na mokre ziarno a ze trzeba suszyć do 14 % to wiem szukam tez kto masz silosy do suszenia ale dziękuje za wskazówki Czy znasz „Dziki” bo mnie obraża
 8. Piosall

  Kukurydza

  Tak mam garaż na 2 traktory i przyczepę, stodole na siano i maszyny. Dom tez jest, w którym babka mieszka, ale rodzice ja zabiorą do siebie.
 9. Piosall

  Kukurydza

  To teraz zaczynam myśleć o ostatecznym rozwiązaniu zalesieniu tego pola
 10. Piosall

  Kukurydza

  Walną mi się cytat
 11. Piosall

  Kukurydza

  -=Czars=- Twoje rozwiązanie też mi się podoba bo mam zejście na rzepak
 12. Piosall

  Kukurydza

  -=LUK=- o życie nic nie czytałem nie wiem jakie można uzyskać plony z tego co piszesz o usługach ok (Sam myślałem aby w pierwszym roku wynająć firmę usługową),koszty firmy, nasiona, NPK, to daje jakiś 2100zł/ha jaki jest próg tolerancji ile trzeba zebrać z pola aby nie tyle wyjść na swoje ale zarobić jestem w stanie uzyskać nadwyżkę około 1400 zł/ha czy nie przesadziłem PS Sorki ze pisze o życie na temacie kukurydzy
 13. Piosall

  Kukurydza

  Panowie jesteście debeściaki
 14. Piosall

  Użyzniacz glebowy

  Jak wam się udaje zgromadzić 30 ton obornika na hektar uprawy ziemniaka, gdy np. chcecie mieć uprawę około 20 ha lub więcej? I rozwieść na polu (nie posiadając zwierząt).
×
×
 • Dodaj nową pozycję...