Skocz do zawartości

andrzej2110

Members
 • Liczba zawartości

  850
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez andrzej2110


 1. Co sądzicie o odmianie pszenżyta PAVO ?? W tamtym roku chciałem kupić w centrali ale ktoś mi z przed nosa zabrał Kupiłem TODAN. W tym roku planuje kupić PAVO (jeśli będzie w sprzedaży). Zależy mi na wysokim plonie ziarna na słabych ziemiach w środkowej polsce. Odmiany krutkosłome nie wchodzo w gre bo potrzebuje też słomy.


 2. jeśli będzież brać dalej ONW to sąsiad nie będzie musiał odawać.

  Koszty rejętane to różnie z tym bywa. Ja (dokładnie to mama ) kupowałem ziemie to miało być rejent na spół. Ależe się wachałem i sprzedający zaorał pole na jesieni i na wiosne pobronował i podrapał to rejęta płaciłem ja. Od drugiego jakbyło kupowanie to było płacone po połowie. Geodety nie braliśmy bo nie było potrzeby.

  Mogłem kupić inne pole i tam sprzedający podał cene i powiedział że płaci rejęta a geodete na pół (trzeba było oddzielić budynki których nie sprzedawał). Ziemi nie kupiłem bo za dużo chciał za ha i dotego kiepski teren i jeszcze daleko.


 3. osa1 dobrze mówi. je też czasem lemiesz wygołem lub kawałek w polu został. Wkurzyłem się i jak jechałem orać to brałem ze sobo szpadel. po każdym przejeździe wychodziłem z ciągnika i wybierałem kamienie. Jeszcze sięzdażają ale nie w takiei ilości jak były do tej pory. Już dawno nie urwałem lemiesza. Może to pracochłona metoda ale skuteczna.


 4. Andrzej 2110 ktos ci niezle nasciemnial a ty w to wszystko uwierzyles przez pare ostatnich lat tlukie sie po zachodniej europie i takie rewelacje pierwszy raz od ciebie slysze raz chcieli mi kolo zwinoc ale policja ich zwinela

   

  Nie wiem jaka jest prawda ale nie wiem po co facet miał by kłamać. Pozatym w TV terz było.


 5. U mnie byli jakoś w zime. JA nie przeszedłe ale jeden przeszedł i teraz żałuje. Nie wiem po ile mu płaco bo nie chce pokazać odcinka ale podobno powiedział że jak jeszcze podnioso cene w poprzedniej mleczarni to wrócij.

   

  PS: kiedyś założyłem taki temat Zapewne jest gdzieś niżej.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...