Skocz do zawartości

JozekPan

Members
 • Liczba zawartości

  136
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana JozekPan w dniu 29 Grudnia 2022

Użytkownicy przyznają JozekPan punkty reputacji!

Reputacja

3 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. JozekPan

  CENA BROJLERA

  Dalej Medi, wstawiam 7grudnia. Ta ferma jest na wolnym, chciałbym wiedzieć za ile sprzedam. Tak jak mówiłem, lubię zakłady.
 2. JozekPan

  CENA BROJLERA

  Daj dokładniejsze ceny i terminy, ja tam lubię zakłady 😃
 3. JozekPan

  CENA BROJLERA

  Generalnie mówię, słyszałem to od poważnej osoby która jest od środka w przejęciu przez Forfarmers Piasta. Mówi, że w następnym roku szykuje się ciekawa sytuacja na rynku paszowym. Tutaj też zgodzę się z ksiaze, obie firmy z polskim kapitałem, obie powiązane z tymi skurywysnami z pisu. Nic mnie nie zdziwi.
 4. JozekPan

  CENA BROJLERA

  Odnośnie przejęcia cedrobu, to akurat ja słyszałem z dwóch miejsc od raczej poważnych ludzi, że podejście robi... Wipasz.
 5. JozekPan

  CENA BROJLERA

  1000zl za tonę pszenicy ehe... U nas konsumpcyjną 830zl netto, paszowa 750netto.
 6. JozekPan

  CENA BROJLERA

  Ta firma to wogole jest wał, biją normalnego brojlera też. 3lata temu wyszło mi na urzędowce enteritidis, i oddawałem kurę do nich... Płatność 80+ waga całkowicie inna niż ważone u nas na miejscu 140gram wyparowało w 8godzin? Cena uzgodniona 1.5zl, na fakturze 1.4. faktura przyszła po 40dniach. Z tego co wiem to teraz płatności ponad 100dni, byli w okręgu pechowcy😉
 7. JozekPan

  CENA BROJLERA

  Medox szczurze, wylaz z dziury i ładnie przeproś. Na dzisiaj z wolnego taniej nie sprzedaż niż 5.5net. Podpowiem Ci (żebyś się znowu nie ośmieszał), że taka tendencja powinna utrzymać się przez jakieś 2 może nawet 3tygodnie, jeśli nie zdarzy sie oczywiście nic nie przewidzianego. Więc jak to jest do tego co napisałeś dokładnie tydzień temu? Nadal twierdzisz, że braki w mniejszych ubojniach nie mają wpływu na cenę?
 8. JozekPan

  CENA BROJLERA

  Panie Bogdanie, teraz już Pan wszystko wie. Warto jednak dopytać, człowiek odrazu mądrzejszy. Czyli teraz apartamenty w Szczyrku, to już domy weselne wyszły z mody?
 9. JozekPan

  CENA BROJLERA

  No i co cwoku? Jest odbicie czy nie ma? Jednak te 2-3 ubojenki w Łodzkim mają moc nie? Dźwignęły cenę w całym kraju😄
 10. JozekPan

  CENA BROJLERA

  5.4 i Ci spada 😀? Rozbieg musi być długi.
 11. JozekPan

  CENA BROJLERA

  O kur.. 6 ognisk, rajtuzy do wymiany.
 12. JozekPan

  CENA BROJLERA

  Niestety stwierdzenie faktu.
 13. JozekPan

  CENA BROJLERA

  Jakbym miał słuchac tego cymbała to bym zima w klapkach chodzil. Od lat wieszczy koniec drobiarstwa, a ciągle to się jakoś kula, nikt nie rezygnuje ze wstawien, wszystko idzie pełną parą. Wiadomo, że są wzloty i upadki ale to jest w kazdej branży a ten zawistny skur.wysynek branzluje się przy każdym zawirowaniu i spadku cen, taka natura małych ludzi. Wszędzie jest gorzej gdzie jest produkcja, prócz niszowych rzeczy. Drugie ognisko Newcastle i może zacząć się duży problem.
 14. JozekPan

  CENA BROJLERA

  W poniedziałek po sąsiedzku pojechalo 70tys po 5.5net. Ja mam 50k koło 8-12 sierpień w Łódzkie przyklepane i wiem, że kalendarze są z dziurami. W sierpniu dużo mniej kury jak w lipcu
 15. JozekPan

  CENA BROJLERA

  Jak zwykle medox pier.dolisz, zareagowały tylko banderowcy, może tak miało być? Zadzwoń w Łódzkie/dolnośląskie. sprzedaż każda ilość kury w cenie 5.4-5.5. Na następny tydzień i dalej też braki, musi iść po niedzieli do góry. Chyba, że znowu j.bany cedrob zamiesza w kotle jak dobry tydzień temu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...