Skocz do zawartości

Hodowca.100

Members
 • Liczba zawartości

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Hodowca.100

  CENA BROJLERA

  Jakim trzeba być "tłukiem" żeby zanotować spadek ceny na Minrol. 5.84?! Cena na rynku grubo ponad 6.20... Śmierdzi zmową cenową!
 2. Hodowca.100

  CENA BROJLERA

  Ubojnia nr 4 z Kujawsko Pomorskiego to ubojnia: E****r, oni od zawsze zaniżają cenę wolnorynkowa po 30-40gr. Kiedyś dzwoniłem do Pani z "ceny rolnicze" zapytać o kontakt do tak "świetnej" ubojni co tak nisko płaci bo chcę im sprzedać towar, Pani powiedziała ze w/w ubojnia prosi o ANONIMOWOŚĆ. Dopiero jak zagroziłem zgłoszeniem sprawy do do UOKiK, z wielkim bólem Pani powiedziała kto to jest.
 3. Hodowca.100

  CENA BROJLERA

  Ceny surowców niższe niż przed wojną... Aż sprawdziłem o ile taniej kupowałem pasze w styczniu 2022r. 480zl netto taniej przy podobnych cenach za surowce. SZOK!!!
 4. Hodowca.100

  CENA BROJLERA

  https://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/duze-zaklady-drobiarskie-w-upadlosci-co-czeka-pracownikow,219530.html
 5. Hodowca.100

  CENA BROJLERA

  Za kontener ubiorka wynoszona na zewnątrz 12gr, za łapanie końcowe 10gr. 7-8 osób i auto 50min.
 6. Hodowca.100

  CENA BROJLERA

  Paszarnie biorą przykład z orlenu, jak można ludzi kroić na kase...Surowce, dolar oraz transport dawno potaniały a ceny bez zmian. Ostatnie podwyżki w argumentowali właśnie tymi zmiennymi. Mam nadzieje że UOKiK w końcu zrobi z nimi porządek i dowali taką kare że wytwórnią bokiem wyjdzie te dorabianie się na zawyżonej marży.
 7. Hodowca.100

  CENA BROJLERA

  https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/wiesci-rolnicze/pozostale-wiesci-rolnicze/29002-czy-ktos-przeprosi-za-naglowki-z-olejem-silnikowym-i-smarami-w-kurczakach
 8. Hodowca.100

  CENA BROJLERA

  https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/rynki-rolne/drob/28581-polski-drob-jest-bezpieczny-ale-mleko-sie-rozlalo-ucierpia-przede-wszystkim-hodowcy Jak tak bez konsekwencji można oczerniać niewinnego hodowcę?! Hodowcy teraz tracą i dokładają do interesu grubą kasę przez nieudolnego dziennikarzyne, który nie posiadając dowodów, pomówił cała branże drobiarska o trucie ludzi. Aż dziwne ze nikt od tych wszystkich portali internetowych nie rzada odszkodowania i sprostowania!!
 9. Hodowca.100

  CENA BROJLERA

  Możecie podziękować obecnej władzy i pseudo dziennikarzom, że z afery podatkowej wrobili nas w aferę spożywczo/drobiarska. Państwo chce odzyskać "tylko" 170mln VATu, a branża drobiarska straciła już MILIARDY w skali kraju, przez nieprawdziwe pomówienia z tłuszczami . Ale co się dziwić gdy ćwierć-mózgi zarządzają krajem...
 10. Hodowca.100

  CENA BROJLERA

  Należy w tym przypadku zgłosić do Energa "rozdział instalacji elektrycznej" na 2 liczniki o ile linia zasilająca glowna się nie zmieni to pod licznikiem bo muszą być 2 przewody odbierające. Prawdopodobnie też wystarczy zrobić korektę mocy ma 40kW, ponieważ przylacze dalej się nie zmieni, zabezpieczenie 63A też pozostanie, a zmiany nastąpią tylko w dokumentach co pozwoli na zmianę taryfy bez realnej utraty mocy na linii.
 11. Hodowca.100

  CENA BROJLERA

  Zobaczcie sobie wszyscy, po ile od 01.10.2022 będziecie płacić za 1kWh prądu. Ja jestem w szoku, a cennik obowiązuje tylko do końca roku!!! Chciałbym zarabiać tyle co będę musiał zapłacić za sam prąd... Nie wiem czy uda się zamknąć cylk na "0" przy takich kosztach energii i paszy...
 12. Hodowca.100

  CENA BROJLERA

  Tuszka +30gr w tym tygodniu, a żywiec bez zmian....
 13. Hodowca.100

  CENA BROJLERA

  Czy nie sądzicie że cena przy przy obecnych cenach surowców jest horrendalnie wysoka?! Jak ceny surowców zachwiały się 2-miesiace temu to potrafili podnieść cenę 500zł/tydzień a teraz cisza i ZMOWA CENOWA!!! Propan 2-tyg temu 2,30netto
×
×
 • Dodaj nową pozycję...