Skocz do zawartości

agroleń.

Members
 • Liczba zawartości

  244
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  17

Ostatnia wygrana agroleń. w dniu 29 Czerwca

Użytkownicy przyznają agroleń. punkty reputacji!

Reputacja

33 Excellent

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Jak masz zintegrowny system to do końca roku masz jedynie mandat karny tylko w razie kontroli Gios. Jak nie masz systemu to tez nie ma kto zweryfikować czy masz płytę bo Gios takich ferm nie nadąży odwiedzać.
 2. agroleń.

  CENA BROJLERA

  To tylko Brazylia? Cena od lutego jest optymistyczna co nie bylo dawno . Lato jest to czas zarabiania z Horecy. Zaraz zakkadasz 3?
 3. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Jedno ognisko ptasiej grypy nie wyłączy z eksportu całego polskiego rynku https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/rynki-rolne/drob/35478-jedno-ognisko-ptasiej-grypy-nie-wylaczy-z-eksportu-calego-polskiego-rynku Zaraz ktos powie ze jest za dobrze
 4. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Ekonomiści mBanku prognozują spadek kursu euro do złotego do 4,20 zł jeszcze przed końcem tego roku. Byłaby to najniższa wartość od ponad 6 lat. Euro była wszak ostatnio tak tanie w kwietniu 2018 roku.
 5. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Wystarczy otworzyć strone kipdip. Piszą o tym w aktualnościach i oni nie rozpisują się nadto bo informacje są płatne, Sam fakt mleko się rozlało a konsekwencje i korzyści fla nas są pochodną zdarzenia
 6. agroleń.

  CENA BROJLERA

  minrol jeszcze dzwignie do jesieni
 7. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Ta branża jest tak obarczona ryzykiem , utraty mienia, Chorobami, Bledem ludzkim , niedopatrzeniem, niewiedzą Że poza koniunkturą typu koszty nizsze czy lepsza cena trudno jest nie tylko Polakom ale i Ukraińcom chowac w sposob uporządkowany. To Nie fabryka gwoździ i mądrego nie ma . Także bać się konkurencji nie ma powodów . Można sie od niej uczyć . Można z konkurencją żyć i rywalizować. Ato że dostają kasę na ba kolejne i kolejne to u nas jest to samo . Budują u nas wielcy po kilkanaście na raz . Końca nie widać
 8. agroleń.

  CENA BROJLERA

  A Ukry połowę przeprutają
 9. agroleń.

  CENA BROJLERA

  PoliczyleŚ Medox ile kosztuje jeden dzień jazdy chłodnią ? Oni zawsze wystawiaja chwałę i wyższość nad innymi jednak do porażki nigdy się nie będą przyznawać . Skoro o tym publicznie mówią, o tych trasach alternatywnych oznacza jedno , Mieli problem ze zbytem . U nas strajki , to był to świetny czas dla wolnego rynku . Nie jasne jest tylko zachowanie się ministerstwa ds. Cen drobiu które ignoroncko podnioslo cene o13 gr przez 4 miesiące .
 10. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Poeinienies najpierw zasuwę silosu zamknąć, wypróżnić poprzeczkę , linie chodzą , potem na koniec wyproznic linie trzymajc czujnik. 2. Co się stalo na rynku, że minrol spadł o 4 grosze? Jaka dźwignia spowodowała taką zmianę, i która faktura podawana przez ubojnie dla ministerstwa miała na tą obniżkę minrolu wplyw? Co musiało by być na fakturze podane ; Kto z was mial tak mało zapłacone? Musiało być was wielu skoro reakcja jest natychmiast Czy to byla cena na podstawie faktur wolnorynkowych, ? Kto sprzedał wogole tak tanio ? No niechbym sie zgodził ze to prawda ze ktos tanio sprzedał. No a jesli sprzedal to zaraz został zauważony i minrol juz gwałtowniej reaguje na tą cząstkę średniej ważonej. Czy to jednak mialo wpływ? Podobno to nie ma znaczenia wagowo. A ale i tak naprawdę spadł wolny rynek? Na chwilkę zachaczyl 4,75 żeby wrócić do 5. Nie byl nizszy od minrolu Pytam bo co spowodowało tą decyzję ?
 11. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Ile dostajecie extra za grillówki
 12. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Jak robicie ubierke ? Podnosicie tylko część linii i każecie łapać przez całą długość czy tylko z końca wylapujecie łudząc się ze kury same się rozejdą zwłaszcza te z poczatku. Lapaczom wygodniej jest podnieść wszystko i nawrzucać w 40 min auto i niz nurkowac w stadzie korytarzem. Inna sprawa ze trudno jest utrzymać klimat i temperatury w kurniku gdzie kury nierówno są rozmieszczone. I te z tylu marzną a z przodu siedzą głodne
 13. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Fikcja. zero. matenatyki Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi uprzejmie informuje, że w publikowanym w ramach Zintegrowanego Systemu Rolniczej Informacji Rynkowej (ZSRIR) tygodniowym „Biuletynie informacyjnym - Rynek drobiu”, prezentowane ceny skupu kurcząt są cenami średnimi, ważonymi obliczanymi jako iloraz wartości skupionych kurcząt oraz ich ilości (masy). Ceny podawane przez dostawców danych (tj, np. ubojnie lub zakłady drobiarskie) pochodzą z faktur i dokumentów księgowych wystawianych przez te podmioty zarówno tym którzy mają umowy kontraktacyjne, jak i tym z wolnego rynku. W biuletynie nie uwzględniamy cen kurcząt zakupionych z własnych, wewnętrznych ferm, ubojni czy zakładu przetwórczego. Publikowane w biuletynach ZSRIR dane mają jedynie charakter informacyjny, zaś Ministerstwo nie ponosi odpowiedzialności za dalsze wykorzystywanie i przetwarzanie danych oraz podejmowanie na ich podstawie wszelkich decyzji gospodarczych.
 14. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Moze w tym obiekcie masz nagrzewnice otwartego spalania , gdZie w wyniku spalania gazu wtłaczana jest para wodna do środka budynku.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...