Skocz do zawartości

agroleń.

Members
 • Liczba zawartości

  233
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Ostatnia wygrana agroleń. w dniu 30 Grudnia 2023

Użytkownicy przyznają agroleń. punkty reputacji!

Reputacja

30 Excellent

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Ile dostajecie extra za grillówki
 2. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Jak robicie ubierke ? Podnosicie tylko część linii i każecie łapać przez całą długość czy tylko z końca wylapujecie łudząc się ze kury same się rozejdą zwłaszcza te z poczatku. Lapaczom wygodniej jest podnieść wszystko i nawrzucać w 40 min auto i niz nurkowac w stadzie korytarzem. Inna sprawa ze trudno jest utrzymać klimat i temperatury w kurniku gdzie kury nierówno są rozmieszczone. I te z tylu marzną a z przodu siedzą głodne
 3. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Fikcja. zero. matenatyki Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi uprzejmie informuje, że w publikowanym w ramach Zintegrowanego Systemu Rolniczej Informacji Rynkowej (ZSRIR) tygodniowym „Biuletynie informacyjnym - Rynek drobiu”, prezentowane ceny skupu kurcząt są cenami średnimi, ważonymi obliczanymi jako iloraz wartości skupionych kurcząt oraz ich ilości (masy). Ceny podawane przez dostawców danych (tj, np. ubojnie lub zakłady drobiarskie) pochodzą z faktur i dokumentów księgowych wystawianych przez te podmioty zarówno tym którzy mają umowy kontraktacyjne, jak i tym z wolnego rynku. W biuletynie nie uwzględniamy cen kurcząt zakupionych z własnych, wewnętrznych ferm, ubojni czy zakładu przetwórczego. Publikowane w biuletynach ZSRIR dane mają jedynie charakter informacyjny, zaś Ministerstwo nie ponosi odpowiedzialności za dalsze wykorzystywanie i przetwarzanie danych oraz podejmowanie na ich podstawie wszelkich decyzji gospodarczych.
 4. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Moze w tym obiekcie masz nagrzewnice otwartego spalania , gdZie w wyniku spalania gazu wtłaczana jest para wodna do środka budynku.
 5. agroleń.

  CENA BROJLERA

  A kto bedzie trupy zbierał ? Kto łapał? Tuszke rozdzielał? Kto kubek herbaty albo pampersa przyniesie gdy nas spotka lezenie w szpitalu?
 6. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Sława slawa , taki handel, jaki oni dogadali to nas wykluczy . 24 stycznia strajk krajowy kto moze odpala dżondeera , trzydziestki i na drogi
 7. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Cztm to rozpriwadzasz? Opryskiwaczem ciągnikowym?
 8. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Co można zastosować na kokcydiozę na posadzkę w oprysku / podlewaniem? Coś tańszego od wody amoniakalnej.
 9. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Ktora mieszalnia tak opuściła? Ile kosztuje finisher salinomycyna ?
 10. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Bardzo dobrze , niech wiosłują łódką do Unii dookoła świata
 11. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Momentami bylo 200 różnicy .
 12. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Juz dyktują od dwoch lat
 13. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Nawet minrol po dłuższej przerwie świątecznej( dla minrola to 3 tygodnie) tak potrafił sie przekręcić że nie zauważył spadku przed świętami ale się ustawił dodatnio . Wiecej takich świąt.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...