Skocz do zawartości

agroleń.

Members
 • Liczba zawartości

  237
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  16

Zawartość dodana przez agroleń.

 1. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Ta branża jest tak obarczona ryzykiem , utraty mienia, Chorobami, Bledem ludzkim , niedopatrzeniem, niewiedzą Że poza koniunkturą typu koszty nizsze czy lepsza cena trudno jest nie tylko Polakom ale i Ukraińcom chowac w sposob uporządkowany. To Nie fabryka gwoździ i mądrego nie ma . Także bać się konkurencji nie ma powodów . Można sie od niej uczyć . Można z konkurencją żyć i rywalizować. Ato że dostają kasę na ba kolejne i kolejne to u nas jest to samo . Budują u nas wielcy po kilkanaście na raz . Końca nie widać
 2. agroleń.

  CENA BROJLERA

  A Ukry połowę przeprutają
 3. agroleń.

  CENA BROJLERA

  PoliczyleŚ Medox ile kosztuje jeden dzień jazdy chłodnią ? Oni zawsze wystawiaja chwałę i wyższość nad innymi jednak do porażki nigdy się nie będą przyznawać . Skoro o tym publicznie mówią, o tych trasach alternatywnych oznacza jedno , Mieli problem ze zbytem . U nas strajki , to był to świetny czas dla wolnego rynku . Nie jasne jest tylko zachowanie się ministerstwa ds. Cen drobiu które ignoroncko podnioslo cene o13 gr przez 4 miesiące .
 4. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Poeinienies najpierw zasuwę silosu zamknąć, wypróżnić poprzeczkę , linie chodzą , potem na koniec wyproznic linie trzymajc czujnik. 2. Co się stalo na rynku, że minrol spadł o 4 grosze? Jaka dźwignia spowodowała taką zmianę, i która faktura podawana przez ubojnie dla ministerstwa miała na tą obniżkę minrolu wplyw? Co musiało by być na fakturze podane ; Kto z was mial tak mało zapłacone? Musiało być was wielu skoro reakcja jest natychmiast Czy to byla cena na podstawie faktur wolnorynkowych, ? Kto sprzedał wogole tak tanio ? No niechbym sie zgodził ze to prawda ze ktos tanio sprzedał. No a jesli sprzedal to zaraz został zauważony i minrol juz gwałtowniej reaguje na tą cząstkę średniej ważonej. Czy to jednak mialo wpływ? Podobno to nie ma znaczenia wagowo. A ale i tak naprawdę spadł wolny rynek? Na chwilkę zachaczyl 4,75 żeby wrócić do 5. Nie byl nizszy od minrolu Pytam bo co spowodowało tą decyzję ?
 5. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Ile dostajecie extra za grillówki
 6. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Jak robicie ubierke ? Podnosicie tylko część linii i każecie łapać przez całą długość czy tylko z końca wylapujecie łudząc się ze kury same się rozejdą zwłaszcza te z poczatku. Lapaczom wygodniej jest podnieść wszystko i nawrzucać w 40 min auto i niz nurkowac w stadzie korytarzem. Inna sprawa ze trudno jest utrzymać klimat i temperatury w kurniku gdzie kury nierówno są rozmieszczone. I te z tylu marzną a z przodu siedzą głodne
 7. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Fikcja. zero. matenatyki Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi uprzejmie informuje, że w publikowanym w ramach Zintegrowanego Systemu Rolniczej Informacji Rynkowej (ZSRIR) tygodniowym „Biuletynie informacyjnym - Rynek drobiu”, prezentowane ceny skupu kurcząt są cenami średnimi, ważonymi obliczanymi jako iloraz wartości skupionych kurcząt oraz ich ilości (masy). Ceny podawane przez dostawców danych (tj, np. ubojnie lub zakłady drobiarskie) pochodzą z faktur i dokumentów księgowych wystawianych przez te podmioty zarówno tym którzy mają umowy kontraktacyjne, jak i tym z wolnego rynku. W biuletynie nie uwzględniamy cen kurcząt zakupionych z własnych, wewnętrznych ferm, ubojni czy zakładu przetwórczego. Publikowane w biuletynach ZSRIR dane mają jedynie charakter informacyjny, zaś Ministerstwo nie ponosi odpowiedzialności za dalsze wykorzystywanie i przetwarzanie danych oraz podejmowanie na ich podstawie wszelkich decyzji gospodarczych.
 8. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Moze w tym obiekcie masz nagrzewnice otwartego spalania , gdZie w wyniku spalania gazu wtłaczana jest para wodna do środka budynku.
 9. agroleń.

  CENA BROJLERA

  A kto bedzie trupy zbierał ? Kto łapał? Tuszke rozdzielał? Kto kubek herbaty albo pampersa przyniesie gdy nas spotka lezenie w szpitalu?
 10. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Sława slawa , taki handel, jaki oni dogadali to nas wykluczy . 24 stycznia strajk krajowy kto moze odpala dżondeera , trzydziestki i na drogi
 11. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Cztm to rozpriwadzasz? Opryskiwaczem ciągnikowym?
 12. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Co można zastosować na kokcydiozę na posadzkę w oprysku / podlewaniem? Coś tańszego od wody amoniakalnej.
 13. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Ktora mieszalnia tak opuściła? Ile kosztuje finisher salinomycyna ?
 14. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Bardzo dobrze , niech wiosłują łódką do Unii dookoła świata
 15. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Momentami bylo 200 różnicy .
 16. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Juz dyktują od dwoch lat
 17. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Nawet minrol po dłuższej przerwie świątecznej( dla minrola to 3 tygodnie) tak potrafił sie przekręcić że nie zauważył spadku przed świętami ale się ustawił dodatnio . Wiecej takich świąt.
 18. agroleń.

  CENA BROJLERA

  To nie lipa To jest GEST korpo na zbliżające się święto choinki. O obniżce nie ma mowy bo mają zagwarantowany zbyt w umowach kontraktacyjnych i w kredytach inwestycyjnych ( nowe kurniki b20 20 lat , nagrzewnice, silosy 6 lat , wymiana urządzeń remonty 6- 10 lat )) dla każdego cos miłego a są zabezpueczeni na WIELE WIELE Lat do przodu .
 19. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Pani Małgorzata za tydzień ma już święta i tak wróci po nowym roku . Panie , narty i te sprawy Aktualizacja dopiero po 7 stycznia . Do. Tego czasu wiele się pozmienia i Jeszcze pewnie wyczeszesz 4,55-4,6.
 20. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Budynki są ogrzewane bardzo drogim gazem nie z butli. A prąd nie stanieje . Oni już kalkulatory mają ponad nami, krzywdy sobie nie zrobią my im zapłacimy za. Dobrobyt utrzymania a co kupią zboża taniej to już nietwoje bo solidarności tu nie ma zadnej bo tu jest krwiożerczy kapitalizm i to są zyski dla korporacji jako dywidenda dla zachodniej matki firmy.
 21. agroleń.

  CENA BROJLERA

  Komuś bardzo zależy aby polskie drobiarstwo zdusić . Bardzo zależy . Chcą wywołać eksplozję i wykończyć branżę. Krotko jba temat . Kto? Bruksela dogadana z Kaczką.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...