Skocz do zawartości

Endzi

Members
 • Liczba zawartości

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Endzi

  CENA BROJLERA

  Przed chwilą dzwoniła wylegarnia żeby przyspieszyć wstawienie bo mają pisklaki którego miała oDebra11ć Ukraina, ale że mają problemy z płatnościami to nie chcą tam wysyłać więcej. Także może będzie trochę mniej kurczaka
 2. Endzi

  CENA BROJLERA

  @_s69 z jakiego regionu te ubojnia dopytuje o kurczaka? Mam akurat na następny tydzień Ja dzisiaj słyszałem cenę 5.3.
 3. Endzi

  CENA BROJLERA

  Jaki ceny wolny rynek na ten tydzień słyszycie?
 4. Endzi

  CENA BROJLERA

  @Mistrz te 1000 sztuk co Ci pada to z ilu? Jestem ciekaw % upadków. Kiedyś na wejście dostawał u mnie spectron/enroflokasacyne, ale od kilku rzutów robie tak że wchodzę z czymś takim tylko jeżeli po 3 dobie mam nadal spore upadki. Do 3 doby podaje wit b, probiotyki, orego.
 5. Endzi

  CENA BROJLERA

  Jakie macie propozycje cen na nadchodzący tydzień na wolnym rynku? Co słyszeliście?
 6. Endzi

  CENA BROJLERA

  Rok to jeszcze, w wipaszu podobno umowy są na 2 lata, a okres wypowiedzenia roczny.
 7. Endzi

  CENA BROJLERA

  Nie wiem skąd bierzesz te informacje, więc zapytam Ciebie. Jak kształtują się obecne wstawienia? W tym tygodniu. Wszyscy wystawiają czy wolą wylegarnia zapłacić karę że nie oDebra1nie pisklaka ?Jakie są Twoje przewidywania na najbliższy tydzień?
 8. Endzi

  CENA BROJLERA

  Nikt się nie gniewa, wszyscy wiedzą że jesteś tutaj lokalnym błazen razem z tym Krachmen.
 9. Endzi

  CENA BROJLERA

  Ja wszędzie pisze o kwotach netto.
 10. Endzi

  CENA BROJLERA

  Ceny paszarnia Ced... z ostatniego rzutu (płatność 14 dni) s1 2410, s2 2380, g1 2360, g2 2300, f 2270. Jeżeli na salimomycynie to jeszcze - 25zl od każdej kwoty. Ceny netto. I kto tu jest bezmozgiem? No chyba Wy skoro płacicie po 2600. Może wy macie kurnik na podwórku na tysiąc sztuk to zniżek nie macie za ilości, albo jesteście jakimiś amebami które nie umieją nic się targować.
 11. Endzi

  CENA BROJLERA

  No to masz drogą pasze, bo ja najdroższy starter tam za 2450. Reszta poniżej 2400
 12. Endzi

  CENA BROJLERA

  Czyli generalnie forum jest to gadania głupot o TVP i tvn i narzekania a wydawało mi się że o drobiarstwie. Zero konkretów tylko biadolenie dla zabicia czasu, którego widocznie macie za dużo. Więc proponuję iść zrobić obchód na kurnikach a nie na necie siedzicie:)
 13. Endzi

  CENA BROJLERA

  No to chyba i tak mam nadal o pół mózgu więcej od Ciebie i pozostałych hejterów:)
 14. Endzi

  CENA BROJLERA

  Nie jestem żadnym szpiegiem tylko nie moge juz czytać już więcej tych dunot że Wam nic nie zostaje I jak to macie źle. Mi koszt kg w tym rzucie (skończony w środę) wyszedł jakieś 4.9 netto. Cześć sprzedawałam na wolnym więc wiecie jaka teraz cena a część na kontrakcie. I to jest koszt wszystkiego:pisklak, pasza,wet,prąd, woda, gaz, słoma, ludzie do łapanie, rozładunku, mycie przed, odbiór praliny. Liczę na prawdę wszystko bo po prostu lubię wiedzieć jaki jest realny koszt, a nie gadać głupoty jak niektórzy tutaj. U mnie w okolicy jest takie powiedzenie "od kurnikarza prawdy się nie dowiesz " Dlatego z ciekawości pytam o wasze wyniki.
 15. Endzi

  CENA BROJLERA

  Jaki wychodzi Wam koszt wyprodukowania 1kg? Pytam z ciekawości. Bo kazdy tutaj pisze że nic mu nie zostaje, a mi zostaje i może gdzieś robię błąd w moich tabelkach wyliczeniowych. Liczycie wgl koszt czy może tylko współczynnik spożycia paszy? Jaki mieliście z ostatniego rzutu koszt kg i spożycie paszy na kg?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...