Skocz do zawartości

jajazmazowsza

Members
 • Liczba zawartości

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez jajazmazowsza

 1. Oszukuje?? Czy ktoś w tych czasach może być oszukiwany co do ceny jaj.... trzeba pogodzić się z tym że niektórzy płacą więcej niż inni ale towar przecież też nie jest jednakowy u każdego... A co za tym idzie i cena. Tylko przemysł można próbować porównać gdzie wiadomo ile za kg.jaj i tam jakość niema wiele do żeczy. Ale za klasę świeżości A też dostaje się więcej.
 2. I teraz widać kto kim jest ... zawiść, złość i chciwość. A gdzie poszanowanie ludzkiej pracy czy zdrowy rozsądek.. z tego świata wyniesiemy tylko nasze uczynki w zgredem bliźniego. Wydaje się nam że nasza racja i moja prawda jesr najważniejsza a tu . . .
 3. Potwierdzam są braki i niema powodu by zmienić cenę a nawet nie wiem czy nie podnieść. Opuszczają głównie Ci co podnosili na święta i ... ja do nich niestety nie należałem.
 4. Widać że każda ze stron wybiera rodzynki i się nimi chwali... zrozumiałe bo każdy chce coś ugryźć z tego serniczka;) . Tylko nie zaklinajcie rzeczywistość bo jest bez zmian na dziś jak u mnie a chęć przetasowań jest i wybierzemy tych najbardziej rzetelnych co płacą a nie płaczą. Bo tego brakuje najbardziej. Miałem jednego odbiorcę którego nie musiałem pilnować z płatnościami i... tęsknię za nim 😕 choć mam lepszą cenę to obecne napięcie mnie dobija...
 5. To wydaje się wyssane z palca ale możliwe że jakiś manniak z PL chce zwabić klienta jajek i zaistnieć. A może to reprodukcja..? Ja obserwuję podobnego typka i rozmawiając z nim tłumaczę że zaniża ceny a On się śmieje i mówi że i tak zarabia... Prawda jak patrzę na jego promocyjne ceny to wabią i daje się odczuć że przejoł część klientów. Czekam jak cena w hurcie spadnie to bez stresu zjadę do jego poziomu inteligencji a teraz ... no cóż sprzedam mniej mimo iż towar mam leprzej jakości ale zarober taki sam jak on majac sprzedaż 2xwiekszą .najgorsze jest to że obaj jesteśmy producentami i taki Cymbał psuje dobry moment. Na odkucie.
 6. Detalista chyb nie lubi producentów...?:[ a z naszego towaru się dorabia i ma zasze jakiś kesz.. A czasem dokładkę jak umowę za tanio podpisze ale to jego wina bo nie patrzy na globalną produkcję. Na paru fermach zaniżone ceny się mu uda zostawić. Bo stałą współpracą ludzie tłumaczą brak chęci zmian i sam tego doświadczyłem i nawet popieram bo to się liczy w biznesie tak jak i zaufanie.. tylko żeby nie przegapić życia na rozmienianiu się na drobne. Bo to wk...ące jest dla wszystkich.
 7. Ja rozumiem i producentów i handlujących jajem ale Panowie jak sami dobrze o tym wiecie rynek zweryfikuję ceny i pośrednicy niebawem znów będą zarabiać kokosy a hodowca drobne do skarbonki i będzie liczył na kolejną górkę lub zabierzemy się za dystrybucję bo normalne czasy by weryfikowały towar a nie cenę i szantaż że można kupić taniej od biedaka który koszulę zastawia by pchać swój biznes....(tylko kredyty droższe więc szybciej bankructwa oczy otwierają)
 8. Na moim niema i o tym mowa a co u innych to się słyszy ale cena raczej wysoka jak za 2b -51 gram sztuka idzie po 60groszy
 9. Ja cen nie zmieniam dla cwaniaczków bo robię dobry towar w EKOLOGI i ze steplem czy bez sprzedaje tak samo i w ograniczonej ilości a jak mam nowicjusza bo jajek nie dostał to detalicznie mogę sprzedać jak na bazarku może 30groszy taniej. Ale na deklaracje o stałej współpracy to czam po Wielkanocy. XL-95 L-85 M-75 S- 60 -brakuje
 10. Według mojej prognozy to... Do Wielkanocy wiele się nie zmieni a nawet jak i pójdzie te(-2, -4 grosze.)to głównie u tych hodowców co chciel przychamowac ceną odpływ jajka z ferm bo ssanie wyciagało nawet pióra z kurnika. Przed Wielkanocą sporo stad musi się ZREGENEROWAĆ. A cena paszy i mediów nadal straszy potencjalnych producentów bo koszty rosną lawinowo a latem jak będzie sporo wstawień to znów może nas czekać rok dokładki... 🤔 kogo będzie stać na kolejny kredyt ? Ja cieszę się że teraz złapałem oddech bo przynajmniej spokojniej śpię. Pakownie może i miały trochę stresu przed świętami ale my tak mieliśmy ostatni rok.. więc może łatwiej będzie teraz zrozumieć się na wzajem. I tego życzę wszystkim na święta spokoju, zrozumienia dla bliskich i nietylko oraz zdrowia w rodzinach i stadach. Niech nadchodzące Boże Narodzenie przyniesie NAM WSZYSTKIM pokój i radość. WESOŁYCH ŚWIĄT.
 11. Panowie w jakiej cenie chodzi 2b...?
 12. Popieram zaczniecie produkować i znormalnieje wasze podejście i opinnie o nas...
 13. Najśmieszniej jest z Ekologią bo sam zacznę skoczków karmić zamiast oddawać to z certyfikatem.
 14. Koledzy dokładka była od ponad roku a jak podnosiliśmy głos że czas podnieść ceny, to słyszałem że i tak mam dobrą cenę bo inni płacą mniej ale i tak dokładałem ograniczalem koszty i koncowo zmniejszylem obsadę by nie popłynąć... Dziś tych innych jóż niema bo zbankrutowali albo dobrowolnie się poddali. Jeżeli szukać winnego tak ostrych podwyżkom to czas spojrzeć w lustro. Zarówno producenci jak i przemytnicy jak was nazywam.. Pozdrawiam i nie straszcie się na wzajemne bo to rynek weryfikuje cenę i wiele do gadania nie mamy choć... rozsądnie by było traktować "Blizniego jak siebie samego"
×
×
 • Dodaj nową pozycję...