Skocz do zawartości

Andzrej 1

Members
 • Liczba zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  Podhale
 1. O to chyba chodziło. Z tekstu wynika, że prace zakończone w 2006 roku, tak że w tym roku znalazły sie w roczniku PZO. Swoją drogą ciekawe jak długo ta rasa bedzie hodoowana, czy nie skonczy jak czrnogłowa owca miesna lub kilka innych linii plenno-wełnistych
 2. O czym wy mówicie, o owcach , czy o gęsiach http://www.bioroznorodnosc.izoo.krakow.pl/taxonomy/term/8?from=0 Mówimy o owcach, które pojawiły się w tym roku w statystykach Polskiego Związku Owczarskiego za rok 2005. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie było. PZO niestety poza ilością matek, produkcją tryków itp nic nie podaje, stąd ten temat.
 3. A jakiego typu jest to rasa? Może ktos wie jakich ras użyto do tworzenia?
 4. Andzrej 1

  Myszy

  Tylko, ze nam pole ryją, zdziczałe koty, lisy i myszołowy nie daja rady. Mnie np. zalęgły sie pod deskami na podwórku, w ciagu dwóch tygodni
 5. Co to za rasa? Występuje w tegorocznym roczniku PZO?
 6. Andzrej 1

  Dotowane rasy

  Mam jeszcze jedno pytanie. Przegladając forum znalazłem informację, że programy rolnośrodowiskowe (ochrona ras lokalnych) sa zatwierdzone tylko na 5 lat. Czy to prawda, czy się coś może zmieniło? Jakie są perspektywy?
 7. ok. 30 biała owca górska 16 czarna owca górska, 10 kur, pies, ok. 5 bezpanskich kotów włóczy się po szopach, w cholere myszy, prawdopodobnie kuna na strychu.
 8. Andzrej 1

  Dotowane rasy

  Nie wie Pan jakie będą zmiany? Czy coś dodadzą, czy może odejmią. Nie wie ktoś jaki jest obecny stan kur rasy polbar. Kiedyś były w hodowli zachowawczej, ale obecnie na stronie www.bioroznorodnosc.izoo.krakow.pl nic nie ma.
 9. Na Podhalu mamy od dwóch lat plagę myszy na łąkach kosnych. Proszę wszystkich co posiadają odpowiednią wiedzę o wszelkie informacje, jak walczyć, jakie preparaty, środki?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...