Skocz do zawartości

Do kur wychodzę

Members
 • Liczba zawartości

  222
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Do kur wychodzę w dniu 11 Lutego

Użytkownicy przyznają Do kur wychodzę punkty reputacji!

Reputacja

6 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Do kur wychodzę

  CENA BROJLERA

  prognozy mówiły o 4.2 za żywiec w 2024
 2. Do kur wychodzę

  CENA BROJLERA

  https://www.portalspozywczy.pl/zywnosc-roslinna/wiadomosci/sieci-zrownuja-ceny-miesa-i-zamiennikow-czy-trend-z-europy-zachodniej-dotrze-do-polski,241244.html
 3. Do kur wychodzę

  CENA BROJLERA

  Pisklak jedzie do UA dlatego dla nas jest po 2 zł. Potem wraca do Polski w postaci fileta lub tuszki. Pasza powinna być po 1350 za tonę Pisklak po 1.4 żeby żywiec mógł być po 4.8 zł .
 4. Do kur wychodzę

  CENA BROJLERA

  Odporność zwierząt na leki i antybiotyki – związana ze zbyt częstym i zbyt długim ich stosowaniem – to coraz większy problem. W walce z nim ma pomóc nowy, unijny obowiązek gromadzenia i raportowania statystyk dotyczących faktycznego zużycia antybiotyków w leczeniu zwierząt z podziałem na gatunki i kategorie. W odniesieniu do zwierząt hodowlanych zacznie on obowiązywać już w 2024 roku. https://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/obowiazek-raportowania-ilosci-antybiotykow-stosowanych-w-hodowli-zwierzat,240850.html W tych europejskich firmach zlokalizowanych w Ukrainie też ???
 5. Do kur wychodzę

  CENA BROJLERA

  Wiedzą ile drobiu przywieźć trzeba z UA kiedy i gdzie. PO to jest ten system i żeby mieć zmartwienie na głowie.
 6. Do kur wychodzę

  CENA BROJLERA

  Ten system jest „niepasujacy”
 7. Do kur wychodzę

  CENA BROJLERA

  Zysk netto MHP (ukraiński potentat w produkcji drobiu) w wysokości 55 mln dolarów za trzeci kwartał okazał się wyższy od prognoz. - Jednak na razie prognozę zysku netto spółki na cały rok pozostawiamy na poziomie 105 mln dolarów, gdyż w czwartym kwartale spółka może ponieść dodatkowe koszty z tytułu aktualizacji wyceny zobowiązań walutowych” – czytamy w raporcie finansowym spółki. MHP w dalszym ciągu inwestuje w rozwój swojej działalności, ponosząc nakłady inwestycyjne w wysokości 158 milionów dolarów w okresie styczeń-wrzesień w porównaniu z nakładami kapitałowymi w wysokości 107 milionów dolarów w tym samym okresie ubiegłego roku.
 8. Do kur wychodzę

  CENA BROJLERA

  https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/rynki-rolne/drob/33201-ukrainski-potentat-w-produkcji-drobiu-rosnie-w-sile-roczny-zysk-mhp-moze-wyniesc-105-mln-dolarow
 9. Do kur wychodzę

  CENA BROJLERA

  Ukraiński gigant drobiarski coraz groźniejszy? Dostanie blisko 500 mln dolarów pożyczki Autor: Adam Tubilewicz Data: 26-10-2023, 09:49 Aktualizacja: 26-10-2023, 19:34 MHP, największy producent drobiu na Ukrainie otrzyma łącznie 480 mln dolarów pożyczek od trzech międzynarodowych instytucji finansowych. Na jakie cele zostaną przeznaczone te środki?
 10. Do kur wychodzę

  CENA BROJLERA

  https://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/ukrainski-gigant-drobiarski-coraz-grozniejszy-dostanie-blisko-500-mln-dolarow-pozyczki,238330.html
 11. Do kur wychodzę

  CENA BROJLERA

  https://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/ukrainski-gigant-drobiarski-coraz-grozniejszy-dostanie-blisko-500-mln-dolarow-pozyczki,238330.html. Trzy organizacje międzynarodowe połączyły siły, aby przekazać 480 mln dolarów na wzmocnienie ukraińskiego agrobiznesu i zwiększenie światowego bezpieczeństwa żywnościowego; Finansowanie ma pomóc ukraińskiemu gigantowi drobiarskiemu MHP w utrzymaniu działalności i zmniejszeniu śladu węglowego; Ile pieniędzy dostanie MHP i jakie instytucje postanowiły wesprzeć działalność spółki, której obawia się polskie drobiarstwo? Kto dofinansuje działalność MHP? Aby wzmocnić bezpieczeństwo żywnościowe w obliczu inwazji Rosji na Ukrainę, IFC (Międzynarodowa Korporacja Finansowa – organizacja afiliowana przy Międzynarodowym Banku Odbudowy i Rozwoju - przyp. red.), Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (EBOiR) oraz amerykańska Międzynarodowa Korporacja Finansowania Rozwoju (DFC) przekażą grupie MHP pakiet finansowy o wartości 480 milionów dolarów. Finansowanie ma pomóc firmie utrzymać działalność i "zwiększyć jej zdolność do wytwarzania zrównoważonej energii", a także pomóc zmniejszyć jej ślad węglowy.
 12. Do kur wychodzę

  CENA BROJLERA

  Teraz „konkurujemy” z pożyczonymi i zainwestowanymi pieniędzmi UE w UA i z kasą USA zainwestowaną w UA
 13. Do kur wychodzę

  CENA BROJLERA

  https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/rynki-rolne/drob/32924-ustanowienie-przez-brazylie-kolejnego-rekordu-w-eksporcie-miesa-drobiowego-jest-wiecej-niz-pewne Ustanowienie przez Brazylię kolejnego rekordu w eksporcie mięsa drobiowego jest więcej niż pewne 25 październik 2023 20:00 Redakcja W 2023 roku brazylijski eksport mięsa drobiowego utrzymuje się nadal na wyższym poziomie niż wolumen notowany w roku ubiegłym. Jak wskazują analizy Brazylijskiego Stowarzyszenia Białka Zwierzęcego (ABPA) w okresie styczeń – wrzesień tego roku sprzedaż eksportowa mięsa drobiu z Brazylii wyniosła 3,905 mln ton, co oznacza wzrost o 6,5 proc. w porównaniu do ubiegłorocznego wolumenu sprzedaży (3,666 mln ton). Jak podaje Krajowa Izba Producentów Drobiu i Pasz, przychody ze sprzedaży zagranicznej osiągnęły wartość 7,578 mld USD i pozostają o 2,8 proc. wyższe od przychodów uzyskanych w roku 2022. Wynik osiągnięty po dziewięciu miesiącach pozwala założyć, że ustanowienie przez Brazylię kolejnego rekordu w eksporcie mięsa drobiowego jest więcej niż pewne. Biorąc pod uwagę wyłącznie wrzesień tego roku, sprzedaż zagraniczna mięsa kurcząt osiągnęła wolumen 397,1 tys. ton i była o 0,7 proc. niższa niż we wrześniu roku 2022 (400,0 tys. ton). Wartość eksportu we wrześniu bieżącego roku wyniosła 719,3 mln USD, o 13,3 proc. mniej w porównaniu r/r.
 14. Do kur wychodzę

  CENA BROJLERA

  Jak to się nazywa imadło gilotyna szafot prasa? UA z jednej strony Mercosour z drugiej.
 15. Do kur wychodzę

  CENA BROJLERA

  Umowy handlowe z Mercosurem, Chile i Meksykiem Podczas obiadu roboczego ministrowie rozmawiali o umowach handlowych z Chile, Meksykiem i Mercosurem. Gómez podkreślił, że sfinalizowanie umowy UE-Mercosur "jest priorytetowym celem tej prezydencji" i z tego powodu trwają prace nad "dodatkowym instrumentem, który położy podwaliny, aby w końcu, po 20 latach, dać zdecydowany impuls do doprowadzenia do porozumienia". Szykują się wyraźne negocjacje koncentrujące się na handlu i zrównoważonym rozwoju, a także na niektórych priorytetach, które uwypukliła niedawna pandemia, takich jak zamówienia publiczne na sprzęt medyczny. Na końcowej konferencji prasowej po nieformalnym spotkaniu sekretarz stanu podkreślił, że ponowne otwarcie umowy z Mercosurem zawartej w 2019 r. "jest czerwoną linią", a dodatkowy instrument, który jest intensywnie negocjowany, "ma na celu wyjaśnienie aspektów środowiskowych i zrównoważonego rozwoju, a także społecznych skutków środków handlowych". Pełniący obowiązki hiszpańskiego ministra wskazał, że celem jest "położenie fundamentów, aby pożądane porozumienie z Mercosurem stało się rzeczywistością" podczas następnej prezydencji. Zdecydowanie stoimy przed szansą zamknięcia umowy z Mercosurem po tylu latach impasu Héctor Gómezp.o. ministra handlu https://www.ppr.pl/wiadomosci/przyspiesza-umowa-handlowa-ue-a-mercosurem-chile-i-meksykiem
×
×
 • Dodaj nową pozycję...