Skocz do zawartości

KurczakPan

Members
  • Liczba zawartości

    54
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Ostatnia wygrana KurczakPan w dniu 24 Czerwca 2024

Użytkownicy przyznają KurczakPan punkty reputacji!

Reputacja

2 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. KurczakPan

    CENA BROJLERA

    Medox co kula podpowiada bo póki co moja wizja się zaczyna sprawdzać. Do końca tygodnia 6 z przodu bez łaski.
  2. KurczakPan

    CENA BROJLERA

    Tuszka 10zl. Ubojnie znów muszą się „odkuć”. Na czerwca duże braki żywca, jeżeli tego nie uzupełnia z zagranicy to w połowie czerwca 7zł nie będzie zaskoczeniem.
  3. KurczakPan

    CENA BROJLERA

    To najwidoczniej kłamiesz albo chcą cię naciągać. Dzisiaj ładuje po 5,25
  4. KurczakPan

    CENA BROJLERA

    Szkoda że przez tych potulnych baranów reszta cierpi. Wipasz zaniża cenę a przez swoją skalę jednak ma jakiś wpływ na rynek.
  5. KurczakPan

    CENA BROJLERA

    Z kuli medoxa dowiemy się wszystkiego
  6. KurczakPan

    CENA BROJLERA

    7zl dobiło i wciąż tendencja wzrostowa jak u was ?
  7. KurczakPan

    CENA BROJLERA

    Jakie ceny ustalone na niedziele ? U mnie po delikatnym szarpaniu 6,87
  8. KurczakPan

    CENA BROJLERA

    Dorobili się chyba garba 😆
  9. KurczakPan

    CENA BROJLERA

    Dobrze mieć takich niewolników jakich ma Wipasz 🙂 Sami sobie winni że dają się zawsze wyruchac
  10. KurczakPan

    CENA BROJLERA

    Niedziela 6.50 jak tam u was?
  11. KurczakPan

    CENA BROJLERA

    Np. Taka która sprzedaje tuszke 10zl za kg? Polecam śledzić sytuację na rynku. Nie pytaj Ubojni ile Ci zapłacą bo zapłacą Ci jak najmniej. Jeżeli niedawno skupowali żywiec za 5.2 a tuszke pchali 8.2 to jaka masz różnice? Nie dokładali przecież w tym momencie. Przy tej różnicy powinno być 7zl na ten moment. Wiadomo że w obecnej dobrej sytuacji każdy chce zarobic
  12. KurczakPan

    CENA BROJLERA

    Zależy od Ubojni. Jak nie mają kurczaka to nawet 6.4 zapłacą. Ja ładuje dziś za 6.3
×
×
  • Dodaj nową pozycję...