Skocz do zawartości

martinus

Members
 • Liczba zawartości

  53
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez martinus


 1. Witam,

  muszę kupić kosiarkę i tu dylemat.Przeglądam stronę samaszu i mam do wyboru: bębnowa czy dyskowa i czy lekka konstrukcja czy nie?

  Ciągnik do wspópracy to zetor 7711


 2. Witam,

  jaką prase belującą polecicie będą ją robił sianokiszonke siano i słoma na chwilę obecną mam zetora 7211 , b ędę potrzebował wiekszej mocy?


 3. - po 5 latach przepisanie gospodarstwa na siostrę

   

  Proponuję sprawdzić czy będzie to możliwe, ponieważ jeśli rodzice przekażą ci gospodarstwo to będziesz jedynie dzierżawcą a nie właścicielem gospodarstwa. ALE PROPONUJĘ TO SPRAWDZIC.


 4. Przekazując gospodarstwo za rentę strukturalną, pozbywam się własności gruntu a osoba która otrzymała gospodarstwo jest jedynie dzierżawcą, właścicielem jest "Skarb Państwa".

  Oznaczałoby to, że oddaje ziemie dla Państwa i dostaje od niego kase.

   

  Prawda czy nie?

   

  Pozdrawiam


 5. Byłem dziś na pokazie FENDA w Marianowie koło Łomży, uważałem FENDA za (słowo zostało usunięte) sprzęt, ale dziś jeżdziłem 220 konnym FENDEM i widziałem 360 konnego FENDA to jest sprzęt więcej niz (słowo zostało usunięte).Gdyby mnie było stac to tylko FENDT, szkoda że 360 ma skrzynie 60km/h a w pollsce ograniczono do 40km/h - przepisy kodeksu drogowego.


 6. Witam

  Chcę zapytać szanowne towarzystwo o sprawę czujnika temperatury.Mam ciągły problem ze wskaźnikiem temperatury, wymiana trójwskaźnika co kilka miesięcy dużo kosztuje.

  Mam elektroniczny czujnik temperatury (taki jak są np. w samochodach). Co myślicie o zastosowaniu takiego czujnika, a może ktoś już ma zainstalowane.

  Pozdrawiam


 7. Mam problem z podnośnikiem, bardzo wolno podnosi i słabo trzyma. Dodam tylko że zamontowalem nową pompę pierścienie na tłoku są ok.Podmienialem rozdzielacz z innego c330(który chodzi super) i też nic. Filterek czysty, wszelkie uszczelki na połączeniach zmienione i nic. Czyżby nowa pompa do d....?

×
×
 • Dodaj nową pozycję...