Skocz do zawartości

Wypas

Members
  • Liczba zawartości

    12
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

  • LOCATION
    MAZOWSZE POŁUDNIOWO-WSCHODNIE ;)
  1. Duch przedsiebiorczości w czystej postaci To chyba naprawde jest już marnie na tym brojlerze
  2. Wypas

    pasza prestarter

    Nowy produkt zaczyna sie wprowadzac jak stary przestaje schodzić lub wybronić jak najwięcej zysków dla wytwórni- produkt który dobrze spełnia 2 role to jest prestarter. To fakt ze dopilnowane stada potrafią wychodzić lepiej na samym starterze bez prestartera- przyrosty za 1 tydzień- nawet rzędu 0,19- 0,20 kg i tu nie ma cudów- nie dajcie sie oszukiwać tym że prestarter ma lepszą strukturę, ma bardziej wyselekcjonowane składniki, ma wyższą strawność itp i z tego tytulu warto płacic za niego 400-500zł więcej/t. zazwyczaj prestarter od starteru różni się drobniejszą formą i na tym najczesciej koniec różnic. czasami robi sie kroki mające poprawic strawosc jednak są to kroki podwyższające koszt paszy od 0 do 30zł.(nigdy o 500zł), wiecie już gdzie jest reszta pieniedzy?? Pozdrawiam wszystkich zakochanych w prestarterach
  3. Wypas

    pasza prestarter

    pasza typu prestarter to tylko i wyłącznie nabijanie kasy wytwórniom pasz. Równie dobre efekty osiąga sie na samym starterze "pilnująć" odpowiedniego startu kurczaków
  4. Wypas

    ceny jaj wylęgowch

    5zł to cena za wytłaczankę czy za kilogram???
  5. Wypas

    ceny jaj wylęgowch

    ponoć raczej próby kupienia w ogóle. ponoć ok 90 (na poczatku tego tygodnia) No u nas takich sygnałów jeszcze nie ma.
  6. Wypas

    ceny jaj wylęgowch

    Jak tam cena za jajo na dzien dzisiejszy?? na mazowszu wciąż 70-75 choć są próby zbijania ceny
  7. Wypas

    ceny jaj wylęgowch

    U nas tak samo. rynek prywatny 0,75 i więcej, kontraktacja 0,7, nie ma żadnych problemów ze zbyciem jaja.
  8. Indykpol Lublin po 65gr +vat, Prywatne na kontrakty 0,61-0,70zł z wat. W podkupie nawet 0,9zł i więcej. Pozdrawiam NIE SPRZEDAWAJCIE ZA TANIO!!!
  9. Ja słyszałem o cenie za piskle 1,20 (dotyczy wstawienia na początku kwietnia)- Lubelszczyzna, oczywiście jajek ciągły głód
×
×
  • Dodaj nową pozycję...