Skocz do zawartości

Radas

Members
 • Liczba zawartości

  624
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Radas w dniu 22 Stycznia

Użytkownicy przyznają Radas punkty reputacji!

Reputacja

4 Neutral

Converted

 • OCCUPATION
  zootechnik
 • AOL
  1035977

Ostatnie wizyty

1 056 wyświetleń profilu
 1. Radas

  CENA BROJLERA

  @agroleń 😄😆😂🤣 you made my day Lepiej się tego nie dało ująć
 2. Radas

  CENA BROJLERA

  + dodatki wynegocjowane indywidualnie. Pamiętajcie o tym! Każdy ma dodatki!!!!!!! od + kilku do +20 groszy
 3. Radas

  CENA BROJLERA

  a w radiu dziś słyszałem filet z kością i skórą , w Kauflandzie po 12 z groszami
 4. Radas

  CENA BROJLERA

  średnia cena zakupu pszenicy 1300, kukurydzy 1300 , śruty sojowej 2850, oleju sojowego 5000, fosforanu 4500 itd. Ktoś pamięta takie ceny? Ja ciągle na nie patrzę, jak większość mieszalni.... i zastanawiam się po kiego grzyba ładowałem w to swoją kasę? Przecież było wiadomo, że wojna pójdzie w tym kierunku, w którym poszła przez ostatnie pół roku. Medox to wiedział, medox mówił, ostrzegał..... a wszyscy jak zwykle nie posłuchali i kupowali surowce, żeby je po prostu mieć, na wypadek wojny, która nie wiadomo jak się potoczy. Nie wiadomo jak - dla wszystkich poza krachmenem - on wie zawsze wszystko dokładnie.... i myli się tylko 1 raz na 10. Przy okazji, to masz dyżur na wylęgarni, czy czekasz za kolacją, na Karaibach i nudzisz się zaglądając tutaj o tej porze?
 5. Radas

  CENA BROJLERA

  Jeszcze taka ciekawostka: KE proponuje zawieszenie barier celnych z Ukrainą o kolejny rok 👏
 6. Radas

  CENA BROJLERA

  Chciałem zwrócić uwagę, że dziś na Cenach Rolniczych, aż 5 ubojni nie zostało uwzględnionych w wyliczeniu średniej ceny (tylko 22 zakłady). Albo mają urlop, albo nie pracują z braku żywca. Albo nie podali cen, żeby nie dołować hodowców, tylko żeby utrzymać to co jest.
 7. Radas

  CENA BROJLERA

  Nie piszcie takich cen bo zapeszycie. Już raz miało być siedem (rok temu) i wszystko ch.. strzelił. A ja jeszcze potrzebuję 2 tygodnie 🤣🤣, więc "oszczędzajcie cenę" żeby taka pozostała na dłużej. Oby to nie był najdroższy "weekend tego roku" , albo co gorsza kilku kolejnych lat. Jeśli soja nie zacznie wreszcie spadać, to na jakieś wielkie obniżki cen paszy nie liczcie. Symboliczne 20-40 zł to na razie maximum.
 8. Radas

  CENA BROJLERA

  @Harnaś20 bierz ją po 600, ja odkupię po 950 z dowozem. Płacę gotówką 🤚
 9. Radas

  CENA BROJLERA

  👏 👏 👏 👍
 10. Radas

  CENA BROJLERA

  Tak sobie załatwili od Ciebie nieoprocentowany kredyt na dłuższy czas, aż pisiorski Sąd uzna Twoją rację. Masakra. A ja się kilka dni temu w.ku.rwia.łem, że mi z 334 skoczyło od nowego roku na 716 plus oczywiście przesył o którym wielu zapomina.
 11. Radas

  CENA BROJLERA

  A usprawiedliwieniem tej różnicy jest koszt prądu, potrzebny do jej wytworzenia oraz marża na ryzyko (jak w prądzie, gazie i ropie) istny Orlen 2 i Obajtkowe dymanie narodu.
 12. Radas

  CENA BROJLERA

  Oby to nie było powodem podniesienia cen pasz, bo będziesz płakał.
 13. Radas

  CENA BROJLERA

  ładowarka+glebogryzarka, do tego pełna wiksa i kurczaki pod ścianami. Później zbieranie poduszonych=odstawa..... i po rzucie. Czy wyście powariowali????? Przestańcie kupować trucizny, którymi karmicie ptaki, a glebogryzarki i inne wynalazki nie będą potrzebne. Po prostu.... za syf, który mieszalnia przywiozła nie płacę i po temacie. O czym w ogóle ta dyskusja? Za 5,30 nie będę robił, Za 2350 średnio, nie będę kupował paszy i walcie się wszyscy!!!!!!..... to jest motto hodowcy na ten czas !!! Powinno być.... lecz różnej matematyki nas uczono
 14. Radas

  CENA BROJLERA

  Pewnie Wipasz płacił tyle samo, jak było 4,80. Nie ma się co dziwić.... mają stabilne ceny i można stabilnie pod nich produkować. 😂🤣😂
 15. Radas

  CENA BROJLERA

  @asa Wejdź sobie na www.drobiarze.pl , a w zasadzie zachęcam wszystkich do wejścia i regularnego wchodzenia na tę stronę. Znajdziecie informacje co jest robione w sprawie hodowców, co nas czeka w związku z nową ustawą o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt, itp. A jeżeli czyjaś organizacja niewystarczająco reprezentuje hodowcę, a ten płaci składki i czuje się tym faktem rozczarowany, to wystarczy ją zmienić na inną. Prezes Krajowej Federacji Hodowców Drobiu i Producentów Jaj jest zarządzającym Funduszem, o którym tyle mówicie i narzekacie, że tyle pieniędzy tam idzie. Zainteresujcie się jak dobrze tym zarządza i jakie sojusze zawarł, z wcześniej zarządzającymi tymi środkami, żeby ta kasa nie szła tylko i wyłącznie do przetwórców i mieszalni pasz. Zainteresujcie się prezesem KRD Dariuszem Goszczyńskim, który wspólnie z naszym (Federacji) prezesem, Pawłem Podstawką wspólnie podejmują działania w związku z kryzysowymi sytuacjami w drobiarstwie. Jak oni o nas walczą - za free, bez wsparcia hodowców (nawet marnym 1tyś PLN/rok) Czy naprawdę narzekacie na bezczynność w sprawie działań dot. ochrony istnienia hodowców, mając pełną informację, co i kto w naszym imieniu robi? Czy tylko tak sobie pi.e.rd.ol.icie i narzekacie na forum, bo zajrzenie na stronę "drobiarze", to zbytni wysiłek i stracony czas?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...