Skocz do zawartości

Radas

Members
 • Liczba zawartości

  674
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana Radas w dniu 28 Kwietnia

Użytkownicy przyznają Radas punkty reputacji!

Reputacja

12 Good

Converted

 • OCCUPATION
  zootechnik
 • AOL
  1035977

Ostatnie wizyty

2 257 wyświetleń profilu
 1. Radas

  CENA BROJLERA

  Wtedy masz to w pompie, bo nie przetrzymujesz gnoju na fermie
 2. Radas

  CENA BROJLERA

  Mam do spylenia serwer SKOV do zbierania danych z komputerów kurnika, a nawet 2 różne. Stary i jeszcze starszy. Do tego komputery SKOV DOL 95, Dol 99 (chyba) i nówkę nie rozpakowaną DOL 539, czy jakoś tak. I może jeszcze coś tam u mnie leży, jeśli potrzebujesz.... to sprawdzę. Do tego 2 licencje oprogramowania farmonline, na produkcję i klimat, też stare... ale do użytku. Każda na osobnej płycie. Chyba najdroższa rzecz z tych rzeczy.
 3. Radas

  CENA BROJLERA

  On się sam myje kiedy go włączysz
 4. Radas

  CENA BROJLERA

  o 39% z groszami nam podnieśli. Całe drobiarstwo dostało taki prezent, łącznie z indyczarzami.
 5. Radas

  CENA BROJLERA

  Nie używam z wymienionego powodu oraz zanieczyszczeń, pozostających na dnie zbirornika
 6. Radas

  CENA BROJLERA

  zablokuj fleta i nie czytaj bzdur, bo to nie ma sensu
 7. Radas

  CENA BROJLERA

  Dokładnie tak jak medox napisał. Większość z hodowców ma to w genach po przodkach. Chłopem się orało całe wieki, więc hodowcą-jako spadkobiercą chłopa też trzeba orać, bo do tego zostali stworzeni. A śmietanka zostaje na mieszalni, ubojni, wylęgarni. A "chwalenie" się tylko najlepszymi wynikami, jako standardem, przed ubojniami i mieszalniami, to już ewolucyjny sarkazm losu.
 8. Radas

  CENA BROJLERA

  Wychodzą zawsze gorsze wyniki, bo kiedy coś się dzieje, to reagujesz prochem, a tutaj czekasz aż ptaki to przemęczą i jakoś z tego wyjdą. Tak jak u ludzi.... albo bierzesz konkretne prochy, albo pijesz herbatę z miodem. Oceń sam, jak takie sposoby leczenia statystycznie wpływają na szybsze normalne życie ptaka, i ponowny wyścig o wysoką wagę, przy niskim zużyciu. Proste! Jak masz 10 tyś ptaków to można sobie pozwolić na tego typu spowolnienia i straty. Sprzedajesz 2 auta i po ptokach. Jak masz 75 tyś na kurniku i sprzedajesz 2 auta, to na pozostałych 65 tyś dostajesz po dupie. Zbytu na większe ilości jeszcze nie ma w Pisiolandii, bo to bidny kraj jest.
 9. Radas

  CENA BROJLERA

  @koko A masz dane z kurników (komputerów skov-a) sprowadzone na jeden główny komp, np. w biurze poprzez program farmonline? Jeśli nie, to od tego musisz zacząć. Kupić w Skov-ie Farmonline. Mam stary serwer (nawet 2 stare) na sprzedaż + licencje: na klimat i produkcję. Jak będziesz zainteresowany to napisz. Jestem od dziś na urlopie, więc będzie to trochę utrudnione, ale da się... Jakie masz komputery na kurniku?
 10. Radas

  CENA BROJLERA

  max 250ml na 1000l i nie dłużej niż 12 godzin
 11. Radas

  CENA BROJLERA

  @lysonzi1 Cena spot + 90 zł. Czyli https://tge.pl/otf + 90 albo 80, już nie pamiętam dokładnie
 12. Radas

  CENA BROJLERA

  @asa Tak, dowiedzieliśmy się o tym jesienią 2022 i to było już "po ptokach". Wszystko po cichu zrobili wiosną i latem. Chyba, że Ty wiedziałeś już w czerwcu 2022? To szkoda, że nie napisałeś o tym, chociaż na forum. Może by to coś zmieniło....
 13. Radas

  CENA BROJLERA

  @asa Z tego co mi wiadomo, to Pisiory przeprowadziły całą akcję, poza wszelkimi obowiązującymi procedurami. Nie informując nikogo, że coś takiego chcą zrobić, bez wymaganych konsultacji społecznych, bez informowania zainteresowanych stron. Nawet Minister Rolnictwa dowiedział się po fakcie. Więc wszelkie interwencje i protesty Związków Drobiarskich (a wszyscy to oprotestowali - od ubojni, hodowców po mieszalnie) nie poskutkowało. Bo w pisiorskim kraju obowiązuje, narzucone odgórnie, prawo jednej partii.
 14. Radas

  CENA BROJLERA

  Po takich informacjach medox, to już za późno na wystawianie, na sprzedaż. Teraz trzeba to przyjąć na klatę i zapierdalać za miskę ryżu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...