Skocz do zawartości

waldemar

Members
 • Liczba zawartości

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  okolice gorzowa wlkp
 • INTERESTS
  kurczak brojler,gry RPG
 • OCCUPATION
  elektronik
 • AOL
  384957
 1. waldemar

  Wytwórnie pasz

  Od dwóch lat na paszy Provimi Bieganów wyniki stabilne i porównywalne Moje ostatnie wyniki na paszy "Trio" , bez prestarteru , : 40 dni tuczu - śr. waga żywca na ubojni 2,62 kg , zużycie paszy 1,77 kg/1kg żywca ; 39,5 dni tuczu - śr. waga żywca 2,63 kg ,zużycie paszy 1,77 kg/1kg żywca
 2. waldemar

  Ogłoszenia

  Sprzedam kurczaka do uboju w dn.14-15.03.07., po 3,70 zł netto za kg , płatne gotówką przy odbiorze. .Przewidywana średnia waga żywca 2,45 kg (ROSS 308) .
 3. "Ludked" napisz jaki miałeś wynik końcowy w upały, t.j. : zużycie paszy/kg żywca, ilość dni tuczu , końcową wagę żywca .Ja uważam, że nie do końca masz rację w tym co piszesz, bez klimatyzacji i schładzania da się żyć, ale co to za życie. Z techniki trzeba korzystać. Samochodem bez klimatyzacji w upalny dzień też można jechać ale co to za jazda. Pozdrawiam
 4. Mała poprawka do ostatniego postu.Wielkoścć wentylacji jest w m3- sorry
 5. Mam dobre schładzanie - klima Lubing z Big Dutchmana, wentylację 6m2 na 1kg żywca /godz.(50 ton żywca to 6m2/godz. x 50000kg, przy 20 Pa =300tys.m2 ) i nie ma problemu z upałami. Gdy nie miałem klimy i dobrej wentylacji ratowalem się c.o.- woda zimna ze studni dopuszczana przez cały czas do c.o. i pompa wymuszająca obieg włączona, temp. wody w rurach c.o. ok.20 C..obiekt max. zaciemniony, swiatło wyłączone i wchodziłem na obiekt, gdy temperatura w nim była poniżej 30 C. t.j ok.godz. 22.W czasie gdy na kurniku byla temp. powyżej 30 C nie wchodziłem do nigo, zapewniając kurczakom max.spokój. Stosując ten sposób nie miałem większych padnięć i uduszeń.
 6. waldemar

  Pasza

  "Delfin" Wiadomość otrzymałem.Życzę owocnych negocjacji, wiadomości wysyłane prywatnie do Ciebie" nie wychodzą" Jak masz jakieś jeszcze pytania to napisz Odpowiem jak podasz e-maila. Pozdrowienia
 7. waldemar

  Pasza

  725,00 zł netto za tonę.
 8. waldemar

  Pasza

  Gratuluję! Czy to powtarzalne wyniki u Ciebie. Jaką masę uzyskujesz po 7 dniu i czy liczysz wstawiając jako 0 czy 1 doba ? Paszę z Provimi Bieganów biorę od kwietnia 2005 r. Uważam, że pasza z tej wytwórni na dobre parametry, trzeba tylko odpowiednio ja dawkować- patrz nowa instrukcja Ross 308. Nie biorę prestarteru, który jest oferowany przez ta wytwórnię, zaczynam od starteru. Przy wadze pisklaka 40g po tygodniu osiagam wagę kurcząt trochę powyżej 160g (162-164g) Jeżeli wstawiam we wtorek o godz. 14tej, to tydzeń kończą w następny wtorek o godz. 14tej- pierwszy tydzień. Myślę, że jeżeli firma ta utrzyma w dalszym ciągu parametry oferowanej paszy to uda mi sie jeszcze poprawić końcowy wynik produkcyjny.
 9. waldemar

  Pasza

  Na "gamie" z Privimi-Bieganów średnia waga żywca 2,62 kg, 42 dn. tuczu, zużycie paszy 1.84 kg ,17 sztuk wstawionych na m2, piklę od Sztudera. Życzę podobnych i lepszych wyników wszystkim hodowcom kurczaka.
 10. Czyli sprzedaż w okolicach 14-16 marzec. Mój typ to 2,42,50 netto i mam nadzieję , że ten browar to poważnie A jak już to piję bardzo rzadko , ale tylko bardzo dobre , a tego w skrzynkach nie ma . Rozumiem , żer zamiennik w ilości 20 szt . każdego Zaczęłem sprzedawać 11.03 po 2.00 netto, dzisiaj sprzedałem reszę po 2.40 netto. Dla gościa który napisał ten post 20 szt.browara .Czekam na namiary,to go podeślę.
 11. Jak dostaniesz kurczaka gratis i może gratis pasze jak Ci sie uda to nie powinno być tak jak piszesz No i po co tak przeżywać, cena nie poleciała, a u ciebie parę siwych włosów przybyło
 12. A z jakiej krajowej wylegarni stada są zawsze wyrównane??? Nie ma takiej, a jeżeli się mylę ....to napiszcie.
 13. waldemar

  Pasza

  Na temat Spomisu nie będę sie wypowiadał, niech się wypowiedzą Ci, którzy z tej wytwórni biorą paszę . Tylko, żeby nie bylo tak "zamienił strjek siekierkę na kijek".A co do ceny paszy z Provimi wcale nie jest wygórowana, tylko trzeba płacić gotówką.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...