Skocz do zawartości

mirek676

Members
  • Liczba zawartości

    1
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

  • LOCATION
    Mława
  • OCCUPATION
    Rolnik
  1. Witam. Mam pewien problem. Posiadam Case 1390.Odpowietrzałem wtryski i uruchomiłem go starterem. Na wolnym gazie chodzi pół godziny i jest dobrze, a na pełnych obrotach po chwili gaśnie tak jakby był zapowietrzony. Co sie może z nim dziać?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...