Skocz do zawartości

Brojler kurzy

Members
 • Liczba zawartości

  1 037
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  Kaszuby
 1. A ile sobie szanowy Pan liczy za założenie i prowadzeni???
 2. Brojler kurzy

  Czarna lista ubojni

  Akurat post z wulgaryzmami nie jest mojego autorstwa więc bądź łaskaw/a/ pisać prawdę i nie wyciagać słów z kontekstu zdań. A spór miałem tylko z Medoxem wiec to opluwanie innych to rownież twoja konfabulacja . No i już - jak dla mnie to temat zakończony . A gdybyś jednak chciał/a/ nam udowodnić , że wymienione ubojnie są takie be proszę zamieścić scany wz-tek i faktur . Jezeli nie to po prostu zamilknij i nic wiecej już nie pisz . Ja dla potwierdzenia jakie są różnice wagowe mogę zamieścić wz-ki i faktury . I to jest dowód . Pisanie tak BTW bez potwierdzenia źle o tobie świadczy.
 3. Brojler kurzy

  Czarna lista ubojni

  Twój post z 23.05. nie podpisujcie umów z WIPASZEM - obcinają po 500 kg na samochodzie ani do INDYKPOLU - dają cenę niższą niż w umowie, obcinają na wadze, zaniżają cenę za zabrudzenia kurczaków i robią klasy z 9.07. - co prawda napisany przez Pioro , ale to co ponizej to juz twoje zgdzam się z przedmówcą, myślę, żeby zacząć jeździć na ubojnie ... to tyle w temacie!!!
 4. Brojler kurzy

  Czarna lista ubojni

  Zniżajac sie do twojej retoryki to wolę juz odciski na palcach niż na mózgu Jeszcze raz: naucz się dobrze hodować to nie bedziesz narzekać na wszystko i wszystkich.!!!
 5. Brojler kurzy

  Czarna lista ubojni

  Tekst może i wg ciebie słaby , ale za to jak najbardziej odzwierciedlający twoje podejście do kontrahentów. Nigdzie nie napisałem , ze opluwasz tylko te dwie ubojnie , ale odnioslem sie do faktu iż twoje posty to w przeważającej większości narzekanie na kontrahentów .Kilka nazwisk , ktore byly przez ciebie wymienione: Gosz , Mielewczyk , Piecuch , Kondratowicz , Tomaszewski z Morąga ,Tomaszewski z Jędrychówka , Wieczorek oraz Wipasz , Indykpol , Dosche . Czy jest może ktoś kto ciebie nie okrada , sprzedaje dobry towar? Chyba nie więc może sam/a/ produkuja paszę , pisklaka , zbuduj ubojnie - wtedy nie będzie powodu do narzekania i pisania wierutnych bzdur . Czy myslisz , że ktoś uwierzy w tonowe różnice na wadze np. u Mielewczyków? Kłamiesz jak z nut A swoją drogą to takich hodowczyń , które w rzeczywistości miały wąsy , brodę i ... penisa to na tym forum już mieliśmy . Szkoda klepania w klawiaturę na dysputy z tobą .
 6. Brojler kurzy

  Czarna lista ubojni

  90 % Twoich postów dotyczy pisania negatywów na ubojnie , wytwórnie pasz , wylegarnie . A może to Ty nie potrafisz hodować ? Nie znam przypadku żeby bez powodu ubojnie p.Mielewczyk czy p. Gosz obcinały na wadze takie ilości kilogramów , o których piszesz . Jest to mozliwe w przypadku totalnego syfu , który Ty być może oddajesz . Znam przypadki , i to z Kaszub hodowców , którzy łapaczom nakazują wsadzać do skrzynek padlaki bo i tak ubojnia im coś tam obetnie . Wyznają zasadę , że czy ptaki są o.k. czy nie to i tak mają kilkaset kilo w plecy . No , a później post , że Gosz , Wipasz czy Mielewczyk "okradają " ich na wadze. Czasami rzeczywiscie jest problem , ale dotyczy to 100 czy 200 kilogramów i raczej wynika z faktu nie ważenia wszystkich skrzynek . Zawsze można zadzwonić i się dogadać !!! Jest jeszcze problem okarmienia - proponuję każdemu komu wydaje się , że tego problemu nie ma i jest to jedynie wymysł ubojni zeby hodowców "okraść" z wagi zobaczyć jak po 2-3 dnia wyglada ptak ktory miał pełne wole , a świder niestety je rozerwał i zabrudził mięso paszą . Pasza fermentuje i mięso jest do wyrzucenia!!!!!!!! Czyje straty? Wiadomo - ubojni. Wypieranie się , że ptaki absolutnie nie byly okarmione jest dziecinadą bo wystarczy zobaczyć jak wygladają skrzynki po żywcu . Są zasrane jak rynek krakowski przez gołębie - i to też jest sporo kilogramów . Nie jestem rzecznikiem ubojni , absolutnie mnie nie opłacaja , ale czasami jak widzę co wyprawiają hodowcy , jaki towar jedzie do ubojni , jak smród wali od brudnych kur to dochodzę do wniosku , że znaczna ich część w ogole nie powinna prowadzić hodowli. A Ty Diana czy też Dian odpuść sobie opluwanie wszystkich bo i tak nikt w takie brednie nie uwierzy . Naucz się dobrze hodować , a znikną problemy z wagami , jakością zywca , ściółką etc.
 7. Brojler kurzy

  Wytwórnie pasz

  Masz dokument z badania to w czym problem? Napisz reklamacje na paszę , załącz wyniki , rachunki za leczenie , ilość padłych z wyliczeniem wartości jak za sprzedaż żywca i tyle! Żadna łaska , że zrekompensują Ci wszystko, ale tak naprawdę to WSZYSTKO byłoby dopiero po sprzedaży . Bo niestety jakieś wahnięcie w przyrostach i spożyciu paszy już będziesz miał . Nie rozumiem , dlaczego nie chcesz podać nazwy wytwórni??? Czego sie obawiasz??? Że spuszczą Cie w kanał z Twoimi roszczeniami? Jezeli masz potwierdzony wynik to mogą Cię w pupę pocalować .
 8. Gdyby nie daj Boże ktoś chciał ładnego , duzego ptaka to moze walić jak w dym - - Cena??? Hm... myslę , że możemy zacząć rozmawiać od 4,40 netto . Oferty z nr telefonu oraz nazwą ubojni na priva . Odbiór natychmiastowy .
 9. Taką ubojnię znajdziesz na ......................księżycu?????? Zejdź na ziemię i nie obruszaj się na posty innych bo rzeczywiście trzeba być albo złodziejem piorącym kasę , albo potężnym naiwniakiem który wierzy , że produkcja drobiarska pozwoli mu zarabiać pieniądze . Z perspektywy blisko 20 lat produkcji uwazam , że dzisiaj inwestowanie milionów w biznes , który przynosi albo śmieszne zyski , albo ogromne starty jest poronionym pomysłem . Oczywiscie to Twoja kasa i zrobisz jak uważasz , ale produkcja drobiarska w sensie zarabiania pieniedzy dawno już sie skończyła. Że inni niby produkują i mają się dobrze? Jak dobrze? Ano tak , że kupują paszę i pisklaka na kredyt , w banku dług jak ogon świni, ale paniska pełną gębą . Gdyby dzisiaj wszyscy dostawcy chcieli gotówkę gwarantuje , że 50 % drobiarzy jest bankrutami . A terminy w ubojniach to w najlepszym razie 30 dni , waga tylko ubojniowa i różnice nawet po kilkaset kilogramów . Taki mamy rynek , który sami hodowcy ukształtowali i robią to do dzisiaj z ogromną szkodą dla samych siebie. Jak ktoś próbuje to całe towarzystwo wziąć krótko za buźki to jest krzyk , że mamy wolny rynek i nikt nie będzie mówił kto , kiedy i ile ma wstawiać . No to produkujemy bez ładu i skladu ku ciesze zakładów ubojowych i handlu . Dlaczego uciesze? Bo mają frajerów , którzy dają im towar na dluuuuuugggiiie terminy czyli nieoprocentowany ogromny kredyt bez zadnych zabezpieczeń / po co bank prawda??? / i ten towar jest kupowany w cenach takich jak oni chcą . A to nigdy nie ma żadnego powiązania z kosztami wyprodukowania . Po prostu oni maja to w du.pie , że koszt wyhodowania jest np. 4,20 , a oni kupuje po 4 lub taniej . Tak więc życzę znalezienia rzeczonej ubojni i kumulowania jak najmniejszych strat!!! Pzdr.
 10. http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120816/POWIATSLUPSKI/120819776
 11. Brojler kurzy

  Żeldrob na prezessa

  A cóż to nie w W-wie kol. Jędrula? ? Nie ma żadnej komisji ? Czytaj kilka postów niżej tam jest odpowiedź na tą "radosną , buraczaną "{ twórczość . Demokrata w wydaniu libijskim się odezwał he,he,he.
 12. Brojler kurzy

  Żeldrob na prezessa

  Sam sobie wystawiłeś świadectwo - jesteś po prostu dno poniżej szamba i 10 m mułu .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 13. Brojler kurzy

  Żeldrob na prezessa

  Przepraszam , ale moj pies ma więcej rozumu. No cóż jaki aktyw taka twórczośc
 14. Brojler kurzy

  zrzeszenia

  Jędrulaa może się ujawnij / ja wiem kto Ty zacz / - taki talent nie może pozostac anonimowy . Może na tym polu pójdzie Ci lepiej???
 15. Brojler kurzy

  zrzeszenia

  Przypominam , że w związku z ogromną indolencja PZZHiPD , brakiem zainteresowania aktywem terenowym , brakiem kontaktu z Zarządem , brakiem Zjazdów czy jakichkolwiek innych spotkań przez ostatnie 10 lat, grupa ludzi aktywnych z całej Polski postanowila zorganizować i przystapić do powstajacej Federacji Hodowcow Drobiu i Producentow Jaj . Niestety sprawy formalne musza troche potrwać . Caly czas pracujemy , bierzemy udział w spotkaniach , posiedzeniach komisji , inspirujemy i staramy sie organizować spotkania z administracja rzadową . Przekazujemy stronie rzadowej nasze postulaty , wnioski oraz pełne informacje odnosnie kondycji , /a w zasadzie jej braku / branzy drobiarskiej . Kazdy hodowca może do Federacji przystapić . Rejon Polski zachodniej , częściowo południowo-zachodniej , rejon kujawsko-pomorski , rejon Pomorza Środkowego , rejon Kaszub , w dużej części rejon Polski centralnej - tam funkcjonują zrzeszenia , ktore przystapily do Federacji i skupiaja wilelu członkow . Polska jest spora , jest nas wielu i kazdy ma prawo wyboru czy chce dzialać w "starych" strukturach , czy zaangazować się w pracę czegoś nowego , nie obciążonego zarówno od strony organizacyjnej jak i finansowej . Wielu wybralo Federacje z powodow , o ktorych nie bedę tu pisać . Pomimo wszystko dobrze , że PZZHiPD w ostatnim okresie się uaktywnil i jak mniemam sporą do tego inspiracją jest powstanie Federacji . Szkoda tylko , że tak późno .
×
×
 • Dodaj nową pozycję...