
radi126
Members-
Liczba zawartości
47 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Reputacja
0 NeutralConverted
-
AOL
7438812
-
Sorki lagbart, że się wcinam, ale mam pewien problem. Otóż dzisiaj zmieniałem czujnik paliwa w moim mtz 862, i zobaczyłem dwie dźwignie pod siedzeniem. Jedna malutka dająca się przestawiać swobodnie do przodu i do tyłu, wychodząca z rozdzielacza tylnego siłownika, z lewej strony patrząc od kierowcy, druga to tak jakby długa wygięta śruba, ma łeb na klucz 22 bodajże i daje się przestawiać na lewo i prawo. Przy tej drugiej zauważyłem pewną zależność- kiedy jest przekręcona maksymalnie w lewo, WOM działa normalnie, kiedy przekręcę ją w prawo, WOM nie działa. Do czego służą te dźwignie? Dzięki za odp. pzdr. PS. Jako że ten temat ma już nieco stron, proszę o jeszcze jedno wytłumaczenie, jak zmienia się prędkość obrotową WOM?
-
Mój mtz belarus 862 (82), gdy go kupiłem miał 800mth. Pochodzi z 1995r. Przez rok użytkowania nabiłem mu do 920. Chodzi pięknie, nie narzekam.
-
Myślę, że 80 koni to trochę za mało na rotor, ale kto wie... Co do obwiązywacza siatką, to gdzie można coś takiego kupić? Niedawno kupiłem prasę "claas rollant 42 farmer" . Jest przystosowana do tego aparatu, wiem, że pasuje do niej aparat od rollant 44 lub 46.
-
już zrobiłem, okazało się, że siłownik za dużo się schował i zaczęło olej podawać z obu stron. ;p
-
Gdzie mogę kupić obwiązywacz siatką (cały aparat) do claasa 44?? I jakiego rzędu to wydatek??
-
sorki, we wcześniejszym poście małe przejęzyczenie: nie boxTol a BOXOL
-
powiedzcie, czy mieliscie kiedys taki problem: w mtz82 zaciał mi się tur ;/, tj. 1 sekcja, bo druga działa normalnie. słychac, jak pompa pracuje, ale 1 sekcja= nie moze ani podniesc ani opuscic. Czy wine moze ponosic eurozłącze, bo wydaje mi , ze blokuje ono dostep dla ojeju. nawet na zgaszonym ciągniku nie da się opuścić tura :\ . Kiedy rozbiorę euro, jakiś czas działa i znowu się zacina, czy to wina złącza, czy może rozdzielacza??
-
ja do wspomagania leję boxtol. Taki sam idzie w scaniach i innych ciężarowych. Co do wlewu, wlewa się go do chłodnicy olejowej. Korek wlewu znajdziesz pod tą małą maską. miarka też tam jest ;p. jeżeli chcesz spuścić bezpośrednio z siłownika, odkręć przewód ;p.
-
nie wiem, jak u Ciebie, ale u mnie przy ruszaniu kiedyś sprzęgło się ślizgało, ale wystarczyło trochę podgiąć uchwyt trzymający sprężynę, która odciąga pedał sprzęgła (całość ma kształt takiego jakby amortyzatorka)
-
opinie o arobale 1212?? a może claas rollant 44>>gość chce za nią 19tys., stan idealny>>brać??
-
Co myślicie o prasach rolujących "round baler, fort" ?? Miał już ktoś z nimi styczność?? A co powiecie o "arobale 1212"?? Dobrze się sprawują??
-
jest ich kilka na allegro ;p
-
Witam! Do zbiorniczka od świecy płomieniowej w moim mtzcie 82 jaki mam wlać płyn: ropę, czy benzynę? Gdy kupiłem ciągnik, zbiorniczek był suchy i stąd moje pytanie.
-
2x12v hehe :p Mój mtz pzy dodawaniu gazu dymi (a wiem, że tak jak mój dymi, nie robi żaden z tych, które widziałem). Czy jest to wina zużytych końcówek wtryskiwaczy?
-
John Deere American Farmer Deluxe
radi126 odpowiedział John Deere ursus → na temat → Informatyka w rolnictwie
zobacz tu: http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_john_deere_american_farmer.shtml ściągnij plik: John Deere American Farmer Deluxe UNLOCKER . nie pytaj, co dalej, bo ja jeszcze tego nie używałem. Dla mnie gra działa normalnie, tylko może ktoś wie, jak się zbiera baloty?