Skocz do zawartości

Maruś

Members
 • Liczba zawartości

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  Śląskie
 • OCCUPATION
  ROLNIK
 • AOL
  7010261
 1. witam. mam problem a półbiegami w same silver 80 ,ciągnik jezdzi tylko na środkowym półbiegu ,po przełączeniu w górę lub w dół zaczyna migać lampka serwisu skrzyni i ciągnik staje. pomóżcie usunąć te awarię
 2. witam. mam problem a półbiegami w same silver 80 ,ciągnik jezdzi tylko na środkowym półbiegu ,po przełączeniu w górę lub w dół zaczyna migać lampka serwisu skrzyni i ciągnik staje. pomóżcie usunąć te awarię
 3. Witam. Mam też ten problem a gaśnięciem ciągnika tylko że w SAME SILVER 80 zdarzyło mi się kilka razy jak olej osiągnoł pewną temperaturę w silniku (niezbyt wysoką) i po spadku temperatury jedzie normalnie. Dzwoniłem do serwisu SDF do firmy HBT..... ale od dwóch mieś nie mogę się doprosić o podpięcie pod kompa.
 4. Witam .Mam pytanie dotyczące pompy podnośnika w SAME SILVER 80 ze sterowaniem elektrycznym ,a mianowicie po załączeniu pompy jeśli nie jest używany żaden przycisk to po ok. 5 min się wyłączy. Co może być przyczyną ?
 5. Maruś

  Kukurydza

  Witam. Może ktoś ma jakieś namiary w Czechach czy Słowacji co sprzedają GMO .Jaka jest cena tej kukurydzy?.
 6. Maruś

  Ciągnik Kubota

  witam. użytkownicy ciągników KUBOTA piszcie o nich, może ma ktoś M7040 ew. M8540 , jak wygląda dostępność części zamiennych po gwarancji.
 7. Maruś

  zapach knura

  Zapach knura http://www.farmersklep.pl/shopping/index.php?id=25
 8. Maruś

  Krowy

  Krowy utrzymuję w oborze uwięziowej obornik jest usuwany dwa razy dziennie ,korektę też stosuję a wet sobie z tym zupełnie nie radzi i twierdzi że niema na to lekarstwa.Choroba przeszła prawdopodobnie z zakupionymi jałówkami z Holandii.
 9. Maruś

  Krowy

  Witam.Od pewnego czasu mam problem z kopytami u krów mają zapalenie skóry szpary międzypalcowej . Czy jest może jakiś antybiotyk który zwalcz tę chorobę do tej pory stosuję ctc w aerozolu i smołę bukową i dezynfekcję w rapicidze.
 10. Maruś

  Dobry Paszowóz

  Witam.Co sądzicie o wozie z poziomymi ślimakami np.Strautmann Multimix 700 (mam niski wjazd do obory i wjadę tylko 60tką z kabiną) jak one sobie radzą z balotami sianokiszonki czy ktoś może pracuje takim paszowozem.Proszę o opinie.
 11. Maruś

  rasa bydła Simental

  Ja też jestem w trakcie wymiany HF Holenderek na Simy bo większość kasy za mleko zbiera lek. wet.
 12. Maruś

  rasa bydła Simental

  Ile mleka da przeciętna krowa? ,czy zapadają na choroby metaboliczne jak np. ketoza ?
 13. Maruś

  rasa bydła Simental

  oczywiście wamar@neostrada.pl
 14. Maruś

  rasa bydła Simental

  WITAM. Nawiąże kontakt (w celach informacyjnych) z hodowcami SIMENTALI użytowanymi w kierunku mlecznym. e-mail. wamar@neostrad.pl
 15. WITAM. Czy ma ktoś może internet z ERY lub z DIALOGU ?jeśli tak to proszę o opinie .bo zamierzam zmienić neostradę 128 na coś tańszego.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...