Skocz do zawartości

trapez

Members
 • Liczba zawartości

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 1. Chętnie przetestuję ten program.
 2. Jestem "szczęśliwym" posiadaczem programu AgroPomiarGPS. Podobnie jak Dawidowi_n nie udało mi się dokonać pomiaru. Jestem zły na siebie że kupiłem tem "programik". Kolejna firma wypuszcza bubel do obsługi rolnictwa i swoje błędy tłumaczy maksymą "wpuścić chłopa do biura to wypije atrament"
 3. Dobra i zła wiara posiadacza ma wpływ na długość terminów, po upływie których następuje nabycie własności nieruchomości przez zasiedzenie. Ustawa przewiduje dwa terminy zasiedzenia: 20 lat w przypadku posiadanie w dobrej wierze i 30 lat w przypadku posiadania w złej wierze. Przyjmuje się, że dobra wiara oznacza stan świadomości posiadacza wyrażający się w błędnym przekonaniu o przysługującym mu prawie własności, mimo że rzeczywisty stan prawny jest odmienny, i jednoczesnym usprawiedliwieniu błędności tego przekonania. Ze złą wiarą będziemy mieli zatem do czynienia wówczas, gdy osoba ma świadomość, że nie przysługuje jej prawo własności, albo też nie ma tej świadomości, jednakże powinna ją mieć, gdyby postępowała z należytą starannością. Zatem brak jest zarówno przesłanek, na mocy których można uznać Pana za posiadacza w dobrej wierze. Ale złożyć wniosek o zasiedzenie można i czekać na wyrok sądu.
 4. Podobnie rolnikami byli hodowcy kotów tzw."z papierami" persy itp. Z tego powodu trudno powiedzieć ilu kierowców taxi prowadziło działalność gospodlarczą jako rolnicy. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Nasz "kochany" Endriu jeździ sobie służbowym samolotem do domku i wszystko jest ok. W ARiMR szefami są historycy , muzycy itp . To wszystko jest lepsze od gagów w "Misiu" Barei! Tak trzymać
 5. Są różne interpretacje i spekulacje dotyczace jakie kwalifikacje są wymagane do prowadzenia pojazdów typu ciagnik rolniczy i kombajn. Do prowadzenia ciągnika (bez ograniczenia co do całkowitej masy ciągnika) z 2 przyczepami wymagane jest prawo kategorii T. Posiadając kategorię B można prowadzić ciągnik do 3,5 tony ale bez przyczepy Na prowadzenie kombajnu jest wymagane prawo jazdy B,C lub T plus uprawnienia na maszyny wolnobieżne z tylnym skrętem podobnie jak na wózki widłowe
 6. Jedno z gospodarstw rolnych wystawiło wczoraj na sprzedaż kilkanaście maszyn i urządzeń w tym ciągniki. TUTAJ
 7. Dzisiaj pług obracalny jest wystawiony do sprzedaży TUTAJ
 8. Podstawowa sprawa to genetyka. Niewiele można zdziałac samym żywieniem. W latach80 i 90 -tych gdy cały hodowlany Świat patrzył na białko SHiUZ-y preferowały buhaje o wysokim tłuszczu i teraz trzeba wielu lat aby wyselekcjonować odpowiedni materiał charakteryzujący się wysoką zawartością białka.
 9. Program o którym wspominałem w poprzednim poście to AgroSystem. Jak oceniacie jego przydatność?
 10. Bardzo interesujący link Jest to program który został opracowywany aby ułatwić rolnikom składanie wniosków o dopłaty.
 11. Dzisiaj jeszcze jeden ciekawy link Jest to program który został opracowywany aby ułatwić rolnikowi składanie wniosków o dopłaty.
 12. Widzę ,że sie udało. Ale maruda to kserkses jesteś do kwadratu!
 13. Ostatni etap otwierania mapy uruchamia się przez klikniecie na napis "Zobacz wybraną mapę" Prosze o informację jak działa. EARTH to zdjęcia satelitarne a TO ortofotomapy!
 14. Link do ortofotomap można zobaczyć TUTAJ Można zwiedzić całą Polskę z lotu ptaka. Warto zerknąć !
×
×
 • Dodaj nową pozycję...