Skocz do zawartości

kamilalan

Members
  • Liczba zawartości

    1
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

  • LOCATION
    Lekarzewice (pod Włocławkiem)
  • INTERESTS
    książka,film,komputer
  • OCCUPATION
    technik organizacji reklamy
  • YAHOO
    kamilalan
  1. Właśnie dostałem nowy produkt Unii czyli Gruber - Kos T - 2,6 m z adapterem talerzowym. Problem polega na tym że każde dwa talerze ustawili idealnie za łapą, a więc w polu idą w rowie i ledwo sięgaja gruntu chyba że je opuszczę,ale wtedy i tak nie rozgarniają muld powstałych między łapami. Problem juz zgłosiłem ciekawe jak zareaguje Unia i jak długo to będzie trwało, 15 ha pola po rzepaku czeka i ja czekam. Ciekawi mnie czy wszystkie grubery serii "T" mają tę wadę konstrukcyjną czy tylko mój. Czekam na kontakt mój adres e-mail: kamiliola@gmail.com p.s. najciekawsze ze na placu sprzedawcy czy na zdjęciach nie zwraca się na to uwagi dopiero kiedy zobaczyłem pole zdałem sobie z tego sprawę, starszy typ kosa u sąsiada zostawia gładkie pole, przestrzegam, pozdrawaim i czekam na uwagi. Alan.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...