Skocz do zawartości

tomschr

Members
 • Liczba zawartości

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez tomschr


 1. Jeżeli mam trzy rodzaje zboża na jednej działce ewidencyjnej, ale te trzy pola są rozdzielone drogami gruntowymi i budynkami to mam jedną działką A/A1 gdzie JPO=UPO, czy trzy działki np A/A1, B/B1, C/C1 gdzie JPO=UPO. Czytam tę instrukcję w kółko i nie znajduje odpowiedzi na najprostsze pytania.

  Pozdrawiam


 2. Mam pytanie czy jakaś polska firma produkuje w tej chwili sieczkarnie do słomy przyczepiane do ciągnika, takie, które w której może chodzić mf 255 albo mtz 50. Szukałem używanych ale ciężko dostać. Nie chcę orkana.


 3. Nie wiem ile motogodzin mam zrobione, bo licznik mi sie zatrzymał parę lat temu na 1400 a nie miałem chęci go robić. Myslę, że u mnie powinno wystarczyć podciągnięcie sprzęgła, bo mój mf nie pracował nigdy z prasą czy orkanem tylko opryskiwacz, kopaczka, rozsiewacz nawozu i dawno temu kosiarka listwowa. Dzięki za rady. A tak w ogóle uważam, że mf 255 to byłby bardzo drobry traktor gdyby był cięższy.


 4. Nic nie robiłem ze sprzęgłem, bo do tego czasu wszystko był dobrze. Podłoga nie jest wgięta. Pytam na forum, bo nawet nie wiem jak jest zbudowane sprzęgło w MF 255. W ogóle niewiele robiłem przy tym ciągniku, bo od nowego od 1989r. dopiero w tamtym roku miał remont silnika (wał, pierścienie i.t.d.). Poza tym bezawaryjny a pracuje w tej chwili sam na 14 ha.

  Pozdrawiam

×
×
 • Dodaj nową pozycję...