Skocz do zawartości

Stachu

Members
 • Liczba zawartości

  260
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  Polska
 1. 0,78 zł to ja miałem w roku 2014, teraz to jakaś kpina te 0,72 zł, cena min. 0,95 zł można o czymś gadać
 2. Stachu

  Ceny jaj spożywczych

  Już dawno brudne gumowce zamieniłem na wygodne buty Panowie są w życiu lepsze i bardziej dochodowe biznesy niż drobiarstwo. Współczuje Wam teraz jajo po 40 groszy ale jak to spadnie na dół to znowu będzie jak to źle w drobiarstwie. Hodowca nigdy się nie nauczy liczyć
 3. Stachu

  Ceny jaj spożywczych

  jak Wam te ceny spadną to przez 10 lat się nie pozbieracie i tyle w temacie
 4. Stachu

  Koszty produkcji

  Koszty produkcji = termin nieznany i nieużywany przez polskiego hodowce
 5. Cena stoi od 15 lat, cały czas mnie zastanawiam z czego dopłaca reprodukcja do biznesu i czy wg. ma szanse na rozwój ?
 6. Stachu

  Cena - indyki

  opłaca się hodować jeszcze indyka ?
 7. 120 tys. No to kolega zaszalał inwestycja bez wylęgarni to porażka w tych czasach
 8. Stachu

  Ogłoszenia

  która wylęgarnia odmówiła? czy to ta słynna z terminem płatności 7 miesięcy?
 9. Stachu

  ceny brojlera

  ponoć na Podlasiu jest grupa hodowców co się tym zajmuje od stada reprodukcyjnego, wylęgarnie, tucz i sprzedaż mięsa eko fit i slim
 10. Stachu

  Ogłoszenia

  35 tyś i szukasz odbiorcy, odważna hodowczyni teraz to na wolny rynek ani 3 tyś bym nie hodował bo szkoda wtopić.
 11. nie polecam, szkoda nerwów
 12. Stachu

  Ubojnia Bastian

  Panie i Panowie hodowcy, współczuje, wcześniej straszyli wszyscy, że zalewo padnie a tu patrz mniejsza, rozwijająca się ubojnia A&B Drob ogłosiła upadłość, nikt tego się nie spodziewał a jeszcze jakiś czas temu dzwonili za kurą. Moja rada dla hodowców żądajcie zabezpieczeń! i umowy sporządzajcie z prawnikami, wiem, że nikt nie ma na to czasu i pieniędzy ale tak trzeba. Kolejna sprawa jeśli już budujecie tych kurników i obracacie milionami (patrz. obrót) to załóżcie spółkę z.o.o. W każdym razie działajcie i komunikujmy o niegodnych ubojniach, wylęgarniach, paszarniach, itp.
 13. Stachu

  Jaja wylęgowe

  czyżby wylęgarnia nie chciała odbierać i płaci po roku ?
 14. Stachu

  problem z pojeniem kur

  Kolego dużo zależy od paszy, może jakiś stres spadek temperatur na hali? Dodatkowo powiem, że kura mięsna czy to Ross czy inny mają już tak namieszane w genach, że to nie są te kury co 20 lat temu się hodowało. Do polski niestety zawsze idzie drugi sort, płacisz za mercedesa a dostajesz lanosa.
 15. A niby tak jest super w reprodukcji a tu problem z odbiorcami jajek? jesteś nowy? lub masz problemy z poprzednią wylęgarnią lub nie potrafisz hodować w co wątpię. Ponoć wylęgarnie są takie super Sztudery i inne biorą wszystko i super płacą. Nic tylko hodować. Mam info od kolegi, że na Warmi wylęgarniom w głowach się po przekręcało i chcą płacić hodowcom w terminach 7-8 miesięcy. To jest bankructwo. Pany budujcie dalej to banki i firmy zarobią prócz hodowcy.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...