Skocz do zawartości

caro

Members
 • Liczba zawartości

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez caro


 1. Mam jedną działkę 3,0 ha podzieloną na 3 uprawy ,jak tą działkę rozpisać i oznaczyć wg kolejności upraw:

  1 uprawa--burak pastewny--0.70ha

  2 uprawa w środku działki -ziemniak--1,00ha

  3 uprawa na końcu--jęczmień--1.30ha

  czy 3 uprawa będzie oddzielną działka?

  Działka ta do tej pory nie była deklarowana do doplat-czy trzeba spełniać jakieś warunki?


 2. Wg przepisu należy posiadać zwierzęta w dniu 31.05.2010 r. Jak to rozumieć- na ten dzień zakupić 10 sztuk, otrzymać dopłatę i w czerwcu sprzedać wszystkie, czy stan na 31.05.2010 podany we wniosku obowiązuje przez pewien okres?


 3. Dlaczego co rok zmieniają tą powierzchnię PEG. W 2009 zmniejszyli mi powierzchnię na kilku działkach ,teraz na tych samych działkach zwiększyli.Może ktoś wie czy trzeba trzymać się powierzchni z 2010 czy pozostawić z 2009?


 4. Czy ktoś może mi odpowiedzieć jaki jest sens działania tej aplikacji, ponieważ złożyłem wniosek o przydzielenie puli numerów, system zrealizował ale specyfikację muszę osobiście oDebra1ć w agencji, to samo dotyczy rejestracji zwierzęcia a odbiór paszportu u nich?


 5. U mnie problem pojawił się po otrzymaniu hasła z agencji,ich system nie przyjmował tego hasła dopiero za 4 razem przyjął.Postąpiłem zgodnie z instrukcją zmieniłem na swoje hasło i było ok.,ale przy następnym logowaniu nie przyjmował nowego hasła.Po konsultacji z dwoma pracownikami agencji jeden odpowiedział że popełniłem błąd w nowym haśle i muszę wystąpić o reset hasła a drugi że niedopracowany system i trwają prace nad udoskonaleniem.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...