Skocz do zawartości

Kucyk60

Members
 • Liczba zawartości

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Kucyk60

 1. sprzedam beczkę asenizacyjną na tandemie poj 6000 l niemiecka ocynkowana-pomalowana koła szerokie bezdentkowe, zawór otwierany hydraulicznie. stan bd. w ciągłej eksploatacji przy opróżnianiu przydomowych szamb. c. 10 000. do uzgodnienia. koło zapasowe . wąż 8m.
 2. Kucyk60

  Wszystko o Massey Ferguson

  Ja nie krzyczę na forum tylko ładnie proszę a co do pisowni to tak mi się ustawiło a jak kogoś uraziłem to przepraszam. Dzięki za informacje .Tak zrobiłem kupiłem od mf 255 na razie działa .co do zamówienia kosztuje 160 zł.
 3. Kucyk60

  Wszystko o Massey Ferguson

  GDZIE MOGĘ DOSTAĆ WSKAŻNIK TEMPERATURY WODY I PALIWA ZESPOLONY DO MF 690 PYTAŁEM W PARU SKŁADNICACH TO TYLKO NA ZAMÓWIENIE .A ZAMAWIAJĄ W ANGLI MOŻE KTOŚ WIE GDZIE W POLSCE MOŻNA KUPIĆ PROSZĘ O ODPOWIEDZ I Z GÓRY DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM. (na forum nie krzyczymy wszyscy widzą twój post więc nie musisz pisać ciągle z dużych liter)
 4. GDZIE MOGĘ KUPIĆ WSKAŻNIK TEMPERATURY WODY I PALIWA TO JEST ZESPOLONY DO MF 690 PYTAŁEM W PARU SKŁADNICACH TO TYLKO NA ZAMÓWIENIE .A ZAMAWIAJĄ W ANGLI. MOŻE W POLSCE GDZIEŚ MOŻNA DOSTAĆ MOŻE KTOŚ WIE. PROSZĘ O ODPOWIEDZ Z GÓRY DZIĘKUJE I POZDRAWIAM.
 5. GDZIE MOGĘ KUPIĆ WSKAŻNIK TEMPERATURY WODY I PALIWA TO JEST ZESPOLONY DO MF 690 PYTAŁEM W PARU SKŁADNICACH TO TYLKO NA ZAMÓWIENIE .A ZAMAWIAJĄ W ANGLI. MOŻE W POLSCE GDZIEŚ MOŻNA DOSTAĆ MOŻE KTOŚ WIE. PROSZĘ O ODPOWIEDZ Z GÓRY DZIĘKUJE I POZDRAWIAM.
 6. poszukuje katalogu lub instrukcji obsługi mf 690
 7. potrzebuję katalogu lub instrukcji obsługi mf 690 wiadomość na gg józek (3063338)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...