Skocz do zawartości

Marek607

Members
 • Liczba zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 1. Ceny zywca znajdziesz tutj: Bydło
 2. Obecnie jestem na stażu skierowanym z Powiatowego Urzędu Pracy. Mieszkam na wsi i zamierzam rozpocząć własną działalność gospodarczą. Chcę założyć sklep na wsi który zajmowałby się sprzedawaniem pasz dla zwierząt gospodarskich. Firma oraz pasze znajdowały by się w budynku który wymaga remontu. W związku z tym mam kilka pytań: 1) Czy na rozpoczęcie takiej działalności przysługuje mi jakaś premia i z jakiego programu i w jakiej wysokości?? 2) Czy tą premię mogę przeznaczyć na remont budynku oraz zakup pasz?? 3) Jeżeli właścicielem budynku jest mój ojciec to muszę podpisać z nim umowe najmu budynku czy może mi go on przekazać?? Proszę o udzielenie odpowiedzi na wyżej wymienione pytania Z poważaniem Marek Drzewiecki
 3. Witam wszystkich. Oddam komuś domenę oraz użyczę miejsca na serwerze. Domena .pl opłacona na rok ( 2 tygodnie temu zarejestrowana) Adres podam na maila ponieważ nie chce żeby było rozumiane jako reklama. Miejsce na domenę max 300 MB z możliwością późniejszego zwiększenia. Uptime serwera ~~ 99% Czego oczekuje: - aktywnego zajmowania się stroną - Reklamy mojego portalu ( banner) Nie daję dostępu do FTP ponieważ mam też podpiętą swoją stronę. Jednak mogę wgrywać wszystko co potrzebne ( oczywiście nie codziennie i co chwile) Oferuję również pomoc w instalacji oraz konfiguracji strony. Wszelkie oferty pisać wyłącznie na marek607@gmail.com W nazwie tematu pisać ,,Domena" P.S. Rozważę każdą ofertę więc nie bać się pisać mile widziane osoby które już posiadają darmową domenę ze swoim wkładem. Pozdrawiam.
 4. A u mnie też się krowa ocieliła i miała bliźniaki, obie jałówki, i obie już są po 2 ocieleniach i nie mam problemów z ich cielnościa itp.
 5. Marek607

  Buraki cukrowe

  Przygotowania idą nawet nieźle ale siać będę dopiero po świętach ;-D
×
×
 • Dodaj nową pozycję...