
Klemens
Members-
Liczba zawartości
118 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Zawartość dodana przez Klemens
-
Co to za wyraz pryszczecie?
-
Zastosowałem jesienią Caryx. Czy wiosną również można go powtórzyć?.
-
Ciągnik ok.za te 100tys zł. Ma podstawowy feler: żle zaprojektowaną nową skrzynia biegów: po włączeniu biegów szosowych trudno ruszyć z miejsca na pierwszym biegu,gdyż jest za wysoki. trzeba manewrować biegami,co jest wkurzające szczególnie jak ruszamy z miejsca np. na światłach. Być może konstrukcyjnie coś poprawiono Jakie pieniądze taki ciągnik,za podobnej mocy zachodni to koszt 2,5 raza większy.
-
Mój MTZ 1025 z 2007 r. nie potrzebuje żadnych dodatkowych zabiegów.Uzupełniam zbiornik i odpalam.Zapewne ma coś zmodernizowane, bo przy MTZ 82 muszę odpowietrzać układ paliwowy.
-
Da sobie radę. Mój współpracuje z takim zestawem.
-
3m agregat bierny powinien być odpowiedni, jeśli oczywiście ciągnik ma sprawny układ hydrauliczny. Należy również dociążyć przód ciągnika dla bezpieczeństwa.
-
To agregat potrzebujący 120 KM.
-
Muszę wymienić w 1025 pompę hydrauliczną .jak zrobić żeby się nie narobić?.
-
Strona http://i39.tinypic.com/syxq95 jest nieaktywna.Proszę o podanie nr.kwartalnika w której jest rozwiązywanie problemów z podnośnikiem.
-
Właśnie różnią się typem.Trzeba wyjąć rozdzielacz i odczytać z tabliczki znamionowej rodzaj .
-
Czesci i ich ceny znajdziesz na allegro,dzial motoryzacja-maszyny rolnicze-czesci.Wszystko jest.Przysla Ci do domu. Prawidłowo: Przemysł - Rolnictwo - Maszyny Rolnicze - Części zamienne.
-
Po wyjęciu rozdzielacza odczytaj dokładnie jego typ . Jest ich kilka rodzai.
-
Poluzowana śruba wąsa.
-
Trzyma taśma, musisz ją poluzować - robiłem to dawno,ale jak sobie przypominam trzeba pod siłownikiem zdjąć dekiel i pod nim jestśżruba regulacyjna.
-
Fabrycznie silnik i układ hydrauliczny jest zalany tymi samymi. Robią to dla bezpieczeństwa.Istnieje możliwość przedostania się oleju z układu hydraulicznego do miski olejowej silnika poprzez uszczelniacz - pompa wspomagania napędzana jest bezpośrednio z silnika.
-
Pamiętaj o temperaturze. Ponieważ na początku będzie pracował bez obciążeń, trudno otrzymać pożądaną temperaturę. Proponuję zaciągnąć żaluzje na maxa. Ten sposób docierania to nie ja wymyśliłem. To była dobra rada dobrego mechanika jeszcze w POM. Ciągnik ma 20 lat,olej - od wymiany do wymiany.Wszystkie śruby w silniku z oryginalną farbą, oczywiście oprócz tych na filtrach paliwa. Ponieważ zacząłem go docierać delikatnie pobierał dużo oleju. Kiedy zgłosiłem to usterkę,mechanik poradził mi tak:Żaluzja na maxa, pierzyna na maskę(jeszcze takową dodawano) i do ciężkiej pracy go.
-
Pamiętaj o temperaturze. Ponieważ na początku będzie pracował bez obciążeń, trudno otrzymać pożądaną temperaturę. Proponuję zaciągnąć żaluzje na maxa.
-
A czemu taki paliwożerny?. Nie jest paliwożerny każdy myśli jak zetor to zaraz smokMiałem Zetora (14l/mth) to wiem, zmieniłem na MTZ 82 (8l/mth), a dziś użytkuję również Beralus 1025 (12l/mth)
-
A czemu taki paliwożerny?.
-
Sprawdź "masę"
-
jaka to odmiana? dobrze by było F1{majom leprzy wigor} majom leprzy wigor?. nie rozumiem co napisałeś.
-
SSprawdź przewód zbiornik-wstępny filtr.
-
Ten "jak by siłownik z tyłu ciągnika po lewej stronie pod zbiornikiem z paliwem??? " to zapewne mechanizm do włączania przekaźnika odbioru mocy.
-
Jeśli z zaciągu dobrze zapala,a z rozrusznika nie to wina rozrusznika(najlepiej oddać do autoryzowanego serwisu) i złego masowania.
-
Brak magnezu,zastosuj wapno magnezowe.