Skocz do zawartości

pietrucha

Members
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez pietrucha

 1. pietrucha

  Zalety i wady MF-255

  Ja szwagrowi wierzę . W tym, co napisałem chodziło dosłownie o to, że jeden pług czteroskibowy ciągnęły dwa MF 255 i że tak wygląda głęboka orka tym ciągnikiem takim pługiem.
 2. pietrucha

  Zalety i wady MF-255

  Mój szwagier widział, jak MF255 orał na głęboko na ciężkiej ziemi 4 skibowym pługiem . I na dodatek trzymał na linie drugiego MF 255, który przed maską mu się pałętał
 3. @Merk Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie podnośnik ma dwie dźwignie: jedna do podnoszenia, druga do ustalania głębokości, na jaką ma opuszczać podnośnik. W jednym ze skrajnych położeń tej drugiej dźwigni podnośnik zachowuje się tak, jak u Ciebie. Może to jest przyczyną?
 4. U mnie dodatkowe koło na wale weszłoby chyba do chłodnicy, poza tym nie mam zbyt wiele czasu, żniwa tuż tuż... Tak na 95% sprężarka będzie napędzana od WOM.
 5. Czytałem to prędzej, jest tam niewiele informacji, ale dzięki za podpowiedź. Materiały mam już skompletowane, tylko nie wiem, gdzie wcisnąć sprężarkę, nie ma wolnego koła pasowego, dodatkowo mam przedni TUZ i to jeszcze utrudnia zadanie.
 6. Witam. Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem R7512, jednak bez instalacji pneumatycznej . Będę wdzięczny za podpowiedzi, jak rozwiązaliście ten problem u siebie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...