Mam zamiar zakupić kilka jałówek mlecznych. Jaką rasę oprócz H-F byście polecali, i dlaczego. Znacie może też jakąś godną polecenia firmę, która mogła by mi te jałówki sprzedać.
Mam zamiar tucz świń oprzeć na paszach pełnoprcjowych. Co sądzicie o takim pomyśle? Może ktoś j€ż stosuje takie rozwiązanie, a jeśli tak to jak na tym wychodzi, jakie zużycie paszy, mięsność itd.