Skocz do zawartości

ELżBIETA

Members
 • Liczba zawartości

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez ELżBIETA

 1. U mnie też wyskakuje błąd hasła.
 2. Też dostałam takie pismo co kubuś tylko termin mam krótszy o miesiąc.Podejrzewam że w związku ze zmianami na stołkach po prostu nie mają czasu na nasze sprawy.Więc aby zatuszowac wysyłają do rolników papierki nasycone ustawami i sprawa załatwiona.A ty rolniku płacz i czekaj.
 3. A skąd konto mam aktywne a nie mogę się zalogowac,ale a agencji powiedzieli że dadzą mi nowe hasło,bo to u nich coś nie tak.
 4. Też dostałam wczoraj dane konta i w czasie logowania występuje błąd hasła.Może ktoś wie o co chodzi?
 5. ELżBIETA

  Jak walczyc z bakteriami?

  Sprawdz temperaturę wystudzonego mleka.Szybko nie znaczy dobrze.
 6. Mamy młodszego brata naszej klasy jest to nasz pobór.Panowie szukajcie tam kolegów z czasów wojskowych,bo my kobiety nie mamy tam kogo szukac.Pozdrawiam www.nasz-pobor.pl
 7. Mamy młodszego brata naszej klasy jest to nasz pobór.Panowie szukajcie tam kolegów z czasów wojskowych,bo my kobiety nie mamy tam kogo szukac.Pozdrawiam www.nasz-pobor.pl
 8. ELżBIETA

  Pasze gotowe

  Mieszac to nam zawsze będzie się opłacac-bo wiesz co mieszasz,a firmy paszowe to zawsze będą kombinowac.
 9. ELżBIETA

  MELASA

  Sorry,że wcześniej nie pisałam.To u mnie była tańsza,bo ja rok temu płaciłam po 750 za 1000litrów dopiero teraz zapłaciłam 1000zł.Ale też mam zamiar zrezygnowac bo nie widzę żadnych efektów.Pozdrawiam.
 10. Mam internet z ery-bezprzewodowy z jego jakością -prędkością jest różnie.Płacę miesięcznie 48zł a modem kosztował około 700zł,było to w styczniu tego roku.
 11. Mam pytanie.Czy to ubezpieczenie,które trzeba zawrzec do 15 listopada aby nie stracic 50% zniżki z budżetu państwa to jest to ubezpieczenie obowiązkowe,które ma wejśc w 2008r??Z góry dzięki za odpowiedż.
 12. Ropa kupiona po 1 09 tego roku,będzie rozliczana od marca przyszłego roku.
 13. No i co oszukali nas w czasie kampanii wyborczej miało byc 0,95gr za litr jest po staremu,a teraz na odchodne znowu podwyższyli na 0,85gr.Poprawcie gdybym się myliła.Pozdrawiam.
 14. ELżBIETA

  Ceny dodatków paszowych

  Ja jako dodatek paszowy daję swoim krówkom UNIPREM 2,5% somat cena 20kg to105 zł.
 15. ELżBIETA

  Kukurydza

  Jestem z podlaskiego i wiem kiedy koszę
 16. ELżBIETA

  Kukurydza

  podlaskie-kosimy dzisiaj
 17. ELżBIETA

  Prawo Jazdy

  Prawo jazdy kat T kosztuje 600zł+ok.150zł egzamin.
 18. ELżBIETA

  Prawo Jazdy

  Słyszałam,że od nowego roku ma byc podniesiony wiek zdającego na prawo jazdy kat b do 21lat.Czy to prawda?
 19. Podaj od razu antybiotyk polecam MASTI-JET bo może dojśc do zepsucia cwiartki tak było w moim przypadku pomimo że od razu zaczęłam od leku i nie uratowało też podawanie antybiotyku w czasie zasuszenia.Najlepiej jest zrobic antybiogram, który dobierze odpowiedni lek, ale musi byc po karencji podanego wcześniej antybiotyku.
 20. ELżBIETA

  MELASA

  Co sądzicie o melasie jako dodatku w żywieniu krów?
 21. Tak zgodzę się UNIPASZ to świetna firma Korzystam z jej produktów od dawna i jestem zadowolona i ma szeroki wybór różnego rodzaju pasz i dodatków.
 22. Proszę o poradę.Jaki poplon mam posiac-jako nawóz zielony pod kukurydzę,ziemia nie jest najlepszej jakości.Serdeczne dzięki za odpowiedż.
 23. ELżBIETA

  Prawo Jazdy

  Też posiadam kategorię "B" i bywa że jadę po polnych drogach ale nie trafiłam na nie proszonych gości.Jeżeli chodzi o światła to prawdopodobnie nie muszą byc włączone na polnej drodze.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...