Skocz do zawartości

Grzechotnik

Members
 • Liczba zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  Małopolska
 • OCCUPATION
  rolnik
 1. Grzechotnik

  dierzawa ziemi

  Stachu2005-Dzięki Ramzes-do budy, dziwny jesteś nie pasujesz na to forum, nie oto tu chodzi
 2. Grzechotnik

  dierzawa ziemi

  mam jeszcze jedno pytanie: ojciec przekazał córce ziemię notarialnie ale w akcie notarialnym nie ma zapisu, że notariusz sprawdził tożsamość obdarowanej, nie ma jej dowodu . Czy to jest do podważenia?
 3. Grzechotnik

  dierzawa ziemi

  mam problem, prosze o pomoc dzierżawię kilka ha-umowa na 10 lat z możliwościa półrocznego wypowiedzenia i tak: Mam tam posiane zboże a w listopadzie 2007 gosc mi wypowiedział umowę do maja 2008.Wiadomo , że żniwa sa w lipcu-co robić może jakiś kalendarz rolniczy obowi.ązuje. Gośc jest fiśnięty , więc strach czy pozwoli zebrać. Drugie pytanie jest to plon głowny -komu przysługują dopłaty obszarowe?
 4. Witam , nie moge znaleść o co chodzi ( tj.gdzie te banki, jakie umowy itp)w działaniu 4-wspieranie przedsięwzięć rolnośrodowiskowych wariant 6.3produkcja nasienna na zlecenie banku genów, a kasa jest 4700 zł/ha. MOże warto się zainteresować?
 5. czy ktoś mniej więcej zna obsadę ludzi w oddziale małopolskim? Nazwiska mówią same za siebie......... Tam nie trafia nikt z przypadku.I tak jest w większości podobnych instytucji a konkursy to w 96% fikcja.
 6. Z tymi orzeszkami podobno jest nieżle i można zasadzić też na TUZ.Poza tym sadzi się je w szerokim rozstawie tak ,że koszenie spoko.Nieuzytek z drzewami orzechowymi, dopłaty a owocki mozna zbierać za kilka lat-cena nizezła a po tem drzewo na meble. fajnie.
 7. gdzieś mi się obiło o uszy, że samochód dostawczy tak pod warunkiem udowodnienia , że bezpośrendio będzie to związane z produkcja rolną i że będzie on niezbędny.
 8. We wniosku napoisałem zakup 2 ha ziemi czy jak wezme w dzierżawę (umowa) to mi przejdzie i dostane kase na 4 i 5 rok? Kto wie?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...