Skocz do zawartości

kogucik

Members
 • Liczba zawartości

  59
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • AOL
  1584735
 1. kogucik

  Ceny jaj spożywczych

  Kupię małe jajko - 3, 2B, czy S-kę. 505 027 781
 2. kogucik

  Ceny jaj spożywczych

  Ja wiem, a czy wszyscy wiedzą to nie wiem panie yoyo
 3. kogucik

  Ceny jaj spożywczych

  A dlaczego myślisz, że z Kielce skoro ja tu widze numer z Mazowieckiego? Poza tym - 2 pośredników - hehe dobre.
 4. kogucik

  Ceny jaj spożywczych

  To kolega RAFAŁ 21 jest z Kielc?
 5. kogucik

  Ceny jaj spożywczych

  Widać moderatorom i adminowi to odpowiada, więc chyba własnie tak ma być. Wniosek taki - G.Ó.W.N.I.A.N.Y. portal, g.ó.w.n.i.a.n.e. forum
 6. kogucik

  Ceny jaj spożywczych

  kolega Kogucik nie miał w wakacje wolnego wybiegu pakowanego w 10
 7. kogucik

  Ceny jaj spożywczych

  Owszem reklamowałem, mój numer i moja osoba nie jest tajemnicą na tym forum w przeciwieństwie do ciebie cwaniaczku. Jest jednak zasadnicza różnica, ja piszę w swoim imieniu i podaję swój numer kiedy mam ochotę, bo mam do tego prawo pisane i moralne. Ty nie dość, że łżesz to jeszcze posługujesz się nie swoimi danymi. Nie trzeba tego komentować.
 8. kogucik

  Ceny jaj spożywczych

  Tu nie chodzi o przepraszanie tylko o niedozwolone praktyki. Ale jak widać adminowi to wcale nie przeszkadza, a może nawet jest zadowolony z tego, że szerzy się takie barachło, może sam się odnajduje w takim klimacie. Cóż, wniosek taki, że można tu nasr..ć każdemu na głowę bez żadnych konsekwencji. Luuuzik.
 9. kogucik

  Ceny jaj spożywczych

  Czy na tym forum jest jakiś Admin ??!! Chyba najwyższy czas zablokować ip użytkownika jajczarka. Od początku swojej obecności jedynie obraża innych użytkowników tego forum, robi tylko zamieszanie i jakby było mało to nie wiem jakim prawem podaje mój prywatny numer na publicznym forum bez mojej zgody i bezczelnie kłamie podając nieprawdziwe informacje !!!
 10. kogucik

  Ceny jaj spożywczych

  jajczarek zawszony (słowo zostało usunięte) kto ci pozwolił udostępniać mój numer na forum??!! widzę, że prosisz się o bana.
 11. kogucik

  Ceny jaj spożywczych

  Witam, kupię tira 3 bądź S-ki. Posiada ktoś? Pozdrawiam
 12. kogucik

  Ceny jaj spożywczych

  kolego cenaniemaceny spokojnie, na brak zbytu nie narzekam
 13. kogucik

  Ceny jaj spożywczych

  zauważyłem, że od jakiegoś czasu coraz mniej osób wypowiada się na tym forum. Ale co się dziwić skoro widzę tylko towarzystwo wzajemnej adoracji hodowców spacerujących aleją marzeń. I racja. Po co się wypowiadać skoro prawda jest tylko jedna A nie daj Boże napisać, że jest inaczej - 100% agresja... Tak mi się dziwnie kojarzy z elektoratem pis - oni też tak reagują. Jeśli drodzy hodowcy potrzebujecie forum, które będzie służyło poprawie Waszego humoru, to może trzeba stworzyć nowy temat, np. "Moja wymarzona cena jaj konsumpcyjnych" i po sprawie. A tymczasem widzę 1A 26-27 - to chyba jakiś inny świat, ale ok nie będę się kłócił. Tylko nie rozumiem dlaczego tak atakujecie jajcarka i innych handlujących, którzy kupują w niższych cenach. Przecież nie przywożą ze wschodu tylko kupują od Was - producentów. To Wy sprzedajecie w takich cenach. Więc w czym problem, do kogo pretensje? A może rozdwojenie jaźni? 1A - 22-24 1B - 19-20 2A - 17-19 Mam świadomość, że w przyszłym tygodniu może się zmienić.
 14. kogucik

  Ceny jaj spożywczych

  Wydawało mi się, że na tym forum wypowiadają się producenci i hurtownicy a nie detaliści. Co to są 3 palety? Rozmawiajmy o cenie przy 30 paletach a nie trzech. Jeszcze trochę i będziemy się chwalić po ile sprzedajemy skrzynkę w sklepie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...