Skocz do zawartości

nina-pl

Members
 • Liczba zawartości

  384
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  LUBUSKIE
 • OCCUPATION
  ROLNIK
 1. Mam to samo, miałem. z jakiegoś powodu w układzie było powietrze i mimo że hamulce były brzytwy to po jakimś czasie jadąc zaczął dymić. Wymieniłem płyn , odpowietrzyłem i jest ok.
 2. Wygląda na to że po wypadnięciu dźwigni wchodzą dwa biegi ,zakleszczenie, nie rób nic na siłę bo narobisz bałaganu.
 3. nina-pl

  Kosiarki

  Panowie podpowiedzcie jaki olej czy inne mazidło wlać do kosiarki czeskiej , nigdzie nie mogę znaleźć.W polskiej mam olej i jest ok. kilka sezonów i nie muszę dolewać a w czeskiej ztr 210 i 165 jest pojeba... uszczelnienie i na mój rozum to olej musi uciekać a nie ma korka jak w polskiej,Kupiłem trzy bębnową ztr210 i po sezonie chce ją dopieścić i mam zagwozdkę..
 4. nina-pl

  Dyskusje niekontrolowane

  Witam , tak jak pisze tekmie któryś z odbiorników gubi prąd. Zazwyczaj jest to grzałka , czyli pralka bolier kuchenka itp.Odłącz wszystko i jeszcze raz sprawdź czy jest przebicie. teraz pytanie jak masz zrobioną instalacje tzn. jeden bezpiecznik na cały dom inaczej mówiąc starego typu, czy każde , lub grupa gniazdek pod kilkoma zabezpieczeniami nowego typu. Jeżeli po odłączeniu wszystkich odbiorników na wspólnym dla tego gniazdka zabezpieczeniu nadal na ujemnym biegunie masz prąd to znaczy że jest przebicie w puszce lub pod tablicą rozdzielczą. Jeżeli nie świeci to dobrze ,znaczy masz odłączone zerowanie najpewniej w puszce lub pod tablicą.
 5. nina-pl

  GPS w Krowie

  Jest taki system i na dodatek tani. Zakłada sie na obroże i gdy zwierze wyjdzie poza teren to dostajesz sms na telefon. Zobacz na allegro w dziale dla psów .
 6. Nie mówię że się nie opłaca , tylko że jest czaso i kosztochłonne a pierwsza inwestycja zwraca się po dwóch latach.Sprzedawać byka przy wadze około 800 kilo , zawsze zostanie.
 7. Ciele 800-1000, Preparat mlekozastępczy 450 , starter cj 45 , i dwa lata chodzenia i futrowania też nie za darmo. Sam zastanów się nad sensem.Ja mam mamki i w sumie 60 sztuk i też dokupuje byczki. w lipcu znowu 10 osesków.
 8. nina-pl

  Torba Tommiego

  Byłam tam i mają same podróbki i to po zawyżonej cenie. ODRADZAM.
 9. nina-pl

  rozrusznik

  to zmienia postać rzeczy, 28 ma całkiem inny od 30. Z tego co pamiętam to do 28 pasuje na bank od żuka.
 10. nina-pl

  rozrusznik

  kup szybkoobrotowy za niecałe trzy stówy i będziesz mieć spokój z tulejami a kreci na byle baterii od zegarka , mam taki w c 360 i jest super
 11. Zawsze możesz trzymać dłużej przy krowie, ale nie dłużej jak pół roku bo to może się odbić na kondycji krowy. Ciele niech je przy krowie tylko dokarmiaj je jakąś pasza treściwą to będzie lepiej przyrastać .
 12. Odstaw go od cyca jak będzie miał 4 miesiące i podawaj mu to co krowie , Przejdzie stres po odstawieniu i troszkę może zjechać z wagi , daj mu więcej paszy , śruty i będzie dobrze.
 13. nina-pl

  rozrusznik

  w 100 % taki sam.
 14. nina-pl

  Bociany

  Wielokrotnie widząc bociany w trakcie prac na łące dochodzę do wniosku że to są niebezpieczne szkodniki. Stado ośmiu, dziewięciu sztuk które chodzą za kosiarką potrafi w ciągu godziny ogołocić hektar pola ze wszystkiego co się rusza i nie zdąży uciec, pisklęta , jaszczurki , zaskrońce , małe zające, bażanty i kuropatwy!!! Słowem wszystko co dadzą radę przełknąć.
 15. Też mam podobny problem tyle że z wędkarzami , jeżdżą przez moje łąki i bardzo często nie zamykają bramy w ogrodzeniu a kilometr dalej są tory i jak stado wyjdzie poza ogrodzenie to strach myśleć. W przyszłym roku zamknę drogi wjazdowe dużymi głazami a sam zacznę jeździć przez trudno dostępne mokradła.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...