Skocz do zawartości

mateuszz22

Members
 • Liczba zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • OCCUPATION
  roilnik
 • AOL
  4381744
 1. Witam. Mam problem z podnośnikiem mf 3080, co jakiś czas ginie prąd na panelu sterowania podnośnikiem , np. gdy poszarpię podnośnikiem z jakąś maszyną w ziemi to po zagaszeniu ciągnika migną dwie kontrolki na panelu i po zapaleniu ciągnika podnośnik działa , zdarza się to co jakiś czas , elektrozawory pod kabiną działają gdy niema prądu na panelu , jaki może być powód braku prądu na panelu , czy mają coś wspólnego czujniki położenia podnośnika , proszę o odpowiedź , z góry dziękuję.
 2. Witam. Mam problem z podnośnikiem mf 3080, co jakiś czas ginie prąd na panelu sterowania podnośnikiem , np. gdy poszarpię podnośnikiem z jakąś maszyną w ziemi to po zagaszeniu ciągnika migną dwie kontrolki na panelu i po zapaleniu ciągnika podnośnik działa , zdarza się to co jakiś czas , elektrozawory pod kabiną działają gdy niema prądu na panelu , jaki może być powód braku prądu na panelu , czy mają coś wspólnego czujniki położenia podnośnika , proszę o odpowiedź , z góry dziękuję.
 3. mateuszz22

  Wszystko o Massey Ferguson

  witam. mam problem z podnośnikiem do mf 3080, podnośnik raz poraz się sam opuszcza albo sam się trochę uniesie, nieraz całkiem się wyłączy ale po wyłączeniu ciągnika kontrolki na panelu sterowania migną i po załączeniu go podnośnik działa. proszę o odpowiedź.
 4. witam. mam problem z podnośnikiem do mf 3080, podnośnik raz poraz się sam opuszcza albo sam się trochę uniesie, nieraz całkiem się wyłączy ale po wyłączeniu ciągnika kontrolki na panelu sterowania migną i po załączeniu go podnośnik działa. proszę o odpowiedź.
 5. mateuszz22

  Wszystko o Massey Ferguson

  Dzięki za rade, wiem o który chodzi włącznik, wymienie go na nowy.
 6. mateuszz22

  Wszystko o Massey Ferguson

  parę razy udało się przełączyć kiedyś na zająca ale jak dłużej postoi to po załączeniu ciągnika kontrolka jest ustawiona na żółwia i teraz już nie mogę przełączyć, gdzie jest ten przełącznik.
 7. mateuszz22

  Wszystko o Massey Ferguson

  zostało na żółwiu , kontrolki się nie przełączają,
 8. mateuszz22

  Wszystko o Massey Ferguson

  witam. potrzebuję rady do ciągnika mf 3080. Nie mogę przełączyć biegów z żółwia na zająca, poza tym wszystkie biegi działają. z góry za odpowiedź dziękuję.
 9. mateuszz22

  Wszystko o Massey Ferguson

  Witam. Co może być przy MF 3080 nie idzie włączyc grupy biegów A, grupa B, żółw zając działają. Za odpowiedź dziękuję!:)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...