Skocz do zawartości

Moskalek

Members
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
  1. Kolego korsarzu na pewno masz rozległą wiedze i wiele do powiedzenia, w końcu spłodziłes już ponad pół tysiąca postów. Prosze cie jednak oszczedź mi w tym temacie swoich sarkastycznych odpowiedzi jeżeli nie nawiązują do moich pytań.
  2. Dzięki panowie za rady ale pisze to w imieniu społeczności. I podałem w sumie złe dane, dowiedziałem sie przed chwilą że facet trzyma w oborach na swoim podwórku około 100 świń w środku wioski. Pytam sie jeszce raz czy jest to legalne ? Czy są jakieś przepisy które to sankcjonują ?
  3. Witam. Mieszkam w małej wiosce w takiej gdzie wszystki domy są gesto upakowane wzdłuż jedenej drogi. Mój problem polega na tym że sąsiad postanowił urządzic sobie obore w której trzyma pare sztuk świn. Wszystko byłoby ok tylko że gdy zawieje stamtąd lekki wiaterek to odór jest cięzki do wytrzymania. Chciałbym sie dowiedzic czy istnieją jakieś prawne uregulowania na temat usytuowania i budowy tego typu obiektów. Prosze o jakieś namiary na wszelakie artykuły lub normy prawne .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...