Koledzy kupiłem amazone d7 super i ogromna prośba o instrukcję w jezyku polskim + tabele wysiewu. Oczywiście materiały sa na amazone.de niestety tylko po niemicku a ja mam wrodzoną oporność do tego języka . Gdyby ktoś dysponował tymi materiałami to bardzo proszę io poratowanie.
Witam szanownych kolegów. Zastanawiam się nad kupnem siewnika Nodet 3m. proszę użytkowników o informację na temat tego siewnika bo nigdzie nic nie można znaleźć. Nie piszcie o amezone bo ten temat jest opisany chodzi mi konkretnie o siewnik NOdet 3m.