Skocz do zawartości

pikuś76

Members
  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
  1. pikuś76

    siewniki Nodet gougis 3m

    Temat nieaktualny - kupiłem amazone d 7.
  2. Koledzy kupiłem amazone d7 super i ogromna prośba o instrukcję w jezyku polskim + tabele wysiewu. Oczywiście materiały sa na amazone.de niestety tylko po niemicku a ja mam wrodzoną oporność do tego języka . Gdyby ktoś dysponował tymi materiałami to bardzo proszę io poratowanie.
  3. pikuś76

    siewniki Nodet gougis 3m

    Nikt niema żadnej informacji???
  4. Witam szanownych kolegów. Zastanawiam się nad kupnem siewnika Nodet 3m. proszę użytkowników o informację na temat tego siewnika bo nigdzie nic nie można znaleźć. Nie piszcie o amezone bo ten temat jest opisany chodzi mi konkretnie o siewnik NOdet 3m.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...