Witajcie przejęłam gospodarstwo po rodzicach, pracuję więc opłacam składki w Zus-e, czy jednak mimo to mogę skorzystać np z młodego rolnika??? i czy ta składka która mogłabym płacić w Krus-e zdrowotna wystarczy mi ???? Bo całego Krusu nie mogę płacić Proszę pomóżcie i poradźcie coś!!
Witajcie mam taki problem od września przejmuje gospodarstwo rolne po rodzicach, pracuje zawodowo więc nie opłacałam do tej pory składki KRUS czy w związku z tym jeżeli teraz zacznę ja opłacać to mam szansę na jakieś dopłaty bądź kredyty unijne czy też musi upłynąć jakiś tertmin opłacania przeze mnie składki, Jeżeli byliście w podobnej sytuacji bądź wiecie to proszę podpowiedzcie mi,