Skocz do zawartości

kati

Members
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. hej, czy ktoś z Was może miał kontrolę młodego rolnika i oprócz ziemi uprawnej ma też zwierzęta? Długo czasowo trwa kontrola na miejscu?
 2. Malnika, po jakim czasie od złożenia kompletu dokumentów przyszli Cię skontrolować? Mam jeszcze pytanie, czy chcieli jakieś inne dokumenty np. harmonogram stosowania środków ochrony roślin? Jaki czas wcześniej powiadomili Cie o kontroli? Dzięki, że się odezwałaś:-)
 3. może jednak zagląda tutaj ktoś, kto miał już kontrolę na miejscu po złożeniu dokumentów z poprzedniego PROW? Byłabym wdzięczna za info, jak ta kontrola wygląda, jakich dokumentów żądają kontrolujący i w ogóle jakieś istotne szczegóły mnie interesują.
 4. Nie jest żle. Pamiętaj, żeby zabrać odzież roboczą. Można zdobyć maksymalnie 28 punktów. Zadanie polegało na przygotowaniu kojca dla cielaka. Komisja zadaje troszkę pytań, niezbyt skomplikowanych. Zwracają uwagę na "estetykę" tzn.porządek w miejscu pracy. Życzę powodzenia!
 5. Witam! Czy ktos z Was moze orientuje się, czy jest jakaś możliwość, żeby starać się o zwrot kosztów nauki czy szkolenia dla mlodego rolnika np. z ARiMR albo innej instytucji ?
 6. To właściwie jak to jest z egzaminami w Wałczu? Czy choć orientacyjnie wiadomo kiedy one będą? I jak mnie więcej będą wyglądać? Czy ktoś coś wie na ten temat?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...