Skocz do zawartości

jacekch

Members
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez jacekch


 1. Jestem za, ale chciałbym też usłyszeć rzetelną informacje na temat tych rosln a nie tylko przekrzykiwanie się argumetami przez pseudo-ekologów, którzy są przeciwni wszystkiemu

  Tzn. Nie jestem superentuzjastą GMO, Ale zgadzam się z tobą na całej lini RZetelna wiedza przede wszystkim. A nie jakieś pokrzykiwania Greenpeacu i innych ekodebili (ups). Poza tym wszelkie zakazy tylko wPOlsce to głupota, tylkoszkodzie się w ten sposób Krajowym Producentom rolnym.

  Pozdrawiam


 2. Słuszna uwaga Vetman. A tak swoją drogą to kolejny "super"program żywienia prosiąt odsadzonych. Tyle już ich było i co efkty wszędzie bardzo podobne. A prawda jest tak że, Hodowcy powinni zwracać uwagę na Profilaktykę, Higienę środowiska itd, a nie iść po najmniejszej lini oporu i szukać superpasz opakowanych w "kolorową ideologie żywienia"


 3. Dealerzy zawsze mają upusty, a jak słysze że nie można kupić premixu z firmy tylko przez dealera to mi sie nóż w kieszeni otwiera. Jak można dbac o klienta jeśli każe mu sie płacić marżę jaką dokłada punkt handlowy.

  Ludzie to jest chore!!!!

  Żadna firma która nie pozwala sprzedawać dobremu klientowi detalicznemu bezpośrednio z magazynu firmowego nie zagnieździ sie długo na polskim rynku.

  Przecież to rolnik skarmia te produkty a nie dealer.

  Trzeba mieć nas....e pod beret żeby taką politykę sprzedaży robić.

   

  Pozdro

  Hahahaa Bardzo śmieszne!!!!!!!!!! Bezpośrednio to może kupisz (przeważnie z małych firm), ale nie myśl że dostaniesz w cenie takiej samej jak dealer. Każdy Producent ma swoją politykę sprzedaży, a nie jakiś handel do rolnika na łapu capu. 3 lata pracowałem w dwóch firmach paszowych i również obserwowałem konkurencję i wiesz co; nikt nie da cie niewiadomo jakich upustów dla twoich marnych 3 ton premiksu!!!!! Poza tym rolnik bezbośredni nie generuje wzrostu sprzedaży, natomiast robią to hurtownie i punkty dealerskie i to im daje się najwyższe rabaty!!!!! A każda firma która robi pod górę swojemu dealerowi sprzedając rolnikowi na jego terenie traci dealera i zostaje z kilkoma tonami na danym terenie. Zrozum to człowieku, a nie opowiadasz głupoty. Pewnie uważasz się za nie wiadomo jakiego klienta; Płakać mi się chce jak widzę tak naiwnych ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 4. Testowałem na własnych prosietach. Natomiast, żeby wszystko było jasne nie reklamuję tu własnej firmy, natomiast uczulam na na stosowanie pewnych produktów, a raczej ideologii sprzedawanych przez niektórych przedstawicieli firm Paszowych. Obiektywnie patrząc, większość produktów jest dobrej Jakości.


 5. Ostatnio testowałem "SuperPaszę" z Sanvitu. Niesamowite parametry wysoko energia: superatrawna, jakieś preparaty przeciwbiegunkowe, a wynik był taki że na 20 prosiat trzy już padły i nie wiem czy ty koniec mimo że zastosowałem szybko Antybiotyk. Już nigdy nie sięgne po ich prestarter PP.

  Dlatego wracam do starego sposobu: 6% pr. mlekozastępczego, 15% śr sojowej, jęczmień+pszenica w stosunku 1:1, Premiks mineralny typu PW, (Ja stosuje Polmix PW z Firmy CHP W Mogilnie). I zgadzam się co do tlenku cynku: stosować byle nie za długo max 10-12 dni w ilości do 4 kg na tonę.

  Aha odradzam Stosowanie wszelkiej maści produktów firmy Sano. Nie poradzili sobie chłopaki z zastąpieniem stymulatora antybiotykowego. w ich produktach nawet tych dla warchlaków i tuczników można znaleźć spore ilości ZnO. Może i ładnie to wygląda: kał w kształcie walców, koloru ciemnego, ale powoduje to tylko zaburzenia w trawieniu i problemy z wypadanie odbytu, a także nierzadko kanibalizm (ale to tylko jedna z przyczyn).

×
×
 • Dodaj nową pozycję...