Skocz do zawartości

Paweł60

Members
 • Liczba zawartości

  82
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  Milonki
 1. W jakich cenach są cielęta w waszych stronach?
 2. Paweł60

  Głębosze

  Witam Mam pytanie do ansu czy te zęby są wypalone palnikiem z blachy jeśli tak to jakiej grubej? Co myślicie o zastosowaniu pogłebiacza przy pługu do spólchnienia podeszwy?
 3. Paweł60

  Najniższy ciągnik

  Sprawdź sobie lambordzini
 4. Witam Jaka jest łączna suma dopŁat jakie można uzyskać do tej plantacji, oraz czy prowadząc konwencjonalne gospodarstwo można zaŁożyć sad z ekologicznymi orzechami a na pozostaŁych gruntach prowadzić normalne uprawy czy caŁe gospodarstwo musi być eko?
 5. Witam Jaka cena jest ziemniaków w waszych regionach
 6. Po ile jest sól, siarczan potasu i polimag 405
 7. Paweł60

  Perz

  Jednak popryskaŁem 31.X daŁem 4l Tajfuna + 8kg siarczanu amonu + 300l wody na 1ha. Jaśli nawet podziaŁa w 50% to przy tak dużym zachwaszczeniu jakie jest i tak będe zadowolony. Szkoda tylko że od soboty co noc przymrozki
 8. Paweł60

  Poplony

  Jeśli zgŁosze to nie dostane dopŁaty tylko na tą dziaŁke na której nie zasiaŁem czy na wszystkie dziaŁki z planu RS Jeśli nie zgŁosze to jakie sankcje są w przypadku kontroli
 9. Paweł60

  Poplony

  Czy wie ktoś jakie sankcje są jeśli się wogule nie zasieje poplonu a jest zŁożony wniosek RS?
 10. Paweł60

  Perz

  Czy można jeszcze prysnąć ściernisko glifosatem o tak puźnej porze i czy podziaŁa. Na wiosne będzie zboże lub gorczyca na nasiona. Jaki środekwybrać.
 11. rybka jaki skŁad ma osad który daŁeś na pole?
 12. Witam Co sądzicie o nawożeniu dolistnym gnojówką
 13. Witam Ja stosuje mocznik najczęściej dolistnie 25kg/300l/1ha x 3 opryski, mam pytanie czy można stosować saletre lub siarczan amonu dolistnie i w jakich stężeniach?
 14. Paweł60

  Kapusta

  Tu jest opis ADORY http://www.nivaa.nl/files/NIVAP_Holenderski_katalog_odmian_ziemniaka_2007_Polski.pdf
 15. Paweł60

  Kapusta

  Ja stosuje NURELLE D 550 EC kapustne, chrzan. -gąsienice: bielinek kapustnik i rzepnik, tantniś krzyżowiaczek, piętnówka kapustnica. Zalecana dawka: 0,4-0,5 l/ha. Opryskiwać w okresie masowego wylęgania się gąsienic. Niższą z zalecanych dawek stosować na młodsze stadia rozwojowe gąsienic. -śmietka kapuściana. Zalecana dawka: 0,5 l/ha. Zabieg wykonać w okresie kwitnienia kasztanowca; w przypadku chrzanu po ukazaniu się liści a następnie 7 dni później. -mszyca kapuściana. Zalecana dawka: 0,6 l/ha. Zabieg wykonać bezpośrednio po pojawieniu się pierwszych kolonii mszyc. -chowacze łodygowe i pchełki na rozsadzie kapusty, wciornastki. Zalecana dawka: 0,5 l/ha. Zabieg wykonać po wystąpieniu szkodnika. Mati jakim środkiem i kiedy pryskasz mŁode ziemniaki na chwast i jaką odmiane sadzisz na pierwszy zbiór.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...