Skocz do zawartości

gigant rolnik

Members
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  chełm
 1. pieczarkarnia 5 hal po 180 m2 + przerastalnia na dwie hale, 3 chłodnie , nowy piec co z podajnikiem ( tłokowy), garaż (3 bramy), w budynku pieczarkarni są 3 pomieszczenia mieszkalne ok.100m2,łazienka i kuchnia , całość ogrodzona i zagospodarowana 1 ha ogrodzony +2 ha grunt orny przylegający do pieczarkarni, ( całkowita powierzchnia 3ha ,+0.5 ha las ), pieczarkarnia w ciągłej eksploatacji.Sprzedaż obejmuje całość wraz ze sprzętem do produkcji pieczarek gratis samochód dostawczy .dodatkowym atutem jest wyrobiony rynek zbytu na wytworzony produkt. Cicha i spokojna okolica w otulinie kliku parków krajobrazowych, 15 km do przejścia granicznego w Dorohusku, Białopole , woj. Lubelskie.
 2. skoro plantacja to plantacja a nie las, a co do założenia to musisz się dowiedzieć w agencji bo w tym roku coś się zmieniło,
 3. jeśli dany numer działki nie jest objęty w planie jako teren przeznaczony pod zalesienie to nici z sadzenia lasu
 4. łąka 0,5 ha, 50x100 przy rzece, przy ulicy- 800zł do negocjacji
 5. gigant rolnik

  ile kosztuje...

  jeśli to w woj. Lubelskim to śr. 5 tys., ale to cena za dobrą uprawianą ziemię
 6. Kupowałem ostatnio działkę "grunt orny pod zalesienie " i u notariusza podpisałem akt własności od ręki a następnie tydzień później kupowałem znowu " grunt orny pod zalesienie"tylko że gdzie indziej i w innej kancelarii i tu muszę czekać bo pierwszeństwo ma agencja. Może mi ktoś to wytłumaczy czego w jednej kancelarii mogłem podpisać akt właściwy od razu , a w innej muszę jeszcze raz iść i czekać na decyzje z agencji.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...