Skocz do zawartości

agrivet

Members
 • Liczba zawartości

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  Wielkopolska
 • WEBSITE
 • OCCUPATION
  Weterynaria, Żywienie zwierząt, Dezynfekcja
 1. agrivet

  dezynfekcja

  Witam, pojawiło się kilka pytań dotyczacych dostępności AGRISANU "w terenie". Zatem już odpowiadamy: Jeśli preparatu nie możecie nabyć w waszego lekarza weterynarii czy w innych punktach dystrybucyjnych to polecam nabycie bezpośrednio u producenta! Jedynym ograniczeniem jest jedynie ilość by towar był wysłany bezpłatnie. Dodatkowe korzyści to dobra cena, rabaty za przedpłatę i dogodne warunki współpracy! AGRISAN stosują już największe hodowle w Polsce! Zapraszamy do przetestowania preparatu! Informacje dodatkowe: +48.692 536 138 oraz 0-61 44 73 013 , 0-61 44 75 633
 2. agrivet

  dezynfekcja

  Osoby zainteresowane zapraszam na www.agrivet.pl Na większe hodowle towar dostarczany jest bezpośrednio - dobre ceny, pewny i skuteczny towar!
 3. W ofercie jest oczywiście najwyższej jakości (polska produkcja - limitowana ilość, bardzo wysoka jakość) olej rybny i mączka rybna. Towar dowozimy na miejsce (ilości pełnopaletowe). Osoby zainteresowane zapraszamy: www.agrivet.pl oraz 0-61 44 73 013
 4. Zużycie: a) Prestarter Gold (ok. 0,250 - 0,350 kg / szt.) b) Starter Silver (ok. 8,00 - 9,00 kg / szt.) Oczywiście wszystko zależy jak długo karmimy (wyniki podane dla 14-16 dni po odsadzeniu).
 5. agrivet

  dezynfekcja

  Cena Agrisanu to tylko 3,2 zł za kg!!! Czyli 48 zł za opakowanie 15 kg! Preparat dostępny w hurtowniach wet, u lekarzy wet itd. oraz u producenta!
 6. agrivet

  dezynfekcja

  Witam, polecam AGRISAN - preparat do suchej dezynfekcji. AGRISAN jest nowoczesnym proszkiem odkażającym. Skutecznie zwalcza chorobotwórcze bakterie, wirusy i grzyby. Niszczy larwy much, oocysty kokcydiów i jaja pasożytów. Dzięki zdolności absorbowania mocznika wydalanego przez zwierzeta do środowiska, nie dopuszcza do jego przekształcenia się w amoniak, zapobiegając tym samym skażeniu powietrza w pomieszczeniach, jednocześnie zwiększając wartość nawozu (obornika i gnojowicy). Silnie osusza posadzki, ściółkę oraz powietrze w budynkach inwentarskich. Tani, wydajny, można z powodzeniem go stosować w obecności zwierząt. W szczególności polecamy dla drobiu (kury, gęsi, kaczki, indyki itd.), trzody chlewnej oraz innych gatunków zwierząt gospodarskich. Wiecej informacji: http://www.agrivet.pl/?p=17 Preparat stosują największe w Polsce fermy trzody oraz drobiu, a także wielu mniejszych hodowców! NAPRAWDĘ POLECAM!
 7. Witam, zapewne chodzi Ci o koszty żywienia (czyli: zużycie paszy w poszczególnym okresie x cena paszy). Licząc w ten sposób to: Prestarter - 0,80 zł Starter (w tym wypadku liczymy tylko starter który pełni rolę paszy odsadzeniowej - karmimy przez okres 14-16 dni) - ok. 22 zł Reasumując - 45 dzień, 16 kg, 49 dzień - ok. 20 kg !!! A możesz przybliżyć jakie duże to stado (chodzi mi o liczbę loch)?
 8. Program żywienia prosiąt dotyczy karmienia do dnia odsadzenia od lochy- mieszankami pełnoporcjowymi typu Prestarter (Gold) oraz od dnia odsadzenia do 42-46 dnia życia włącznie (do 6 tygodnia) - mieszankami typu Starter (Silver L-leczniczy). I o co tak naprawdę chodzi? Odpowiedź jest prosta: ile muszę wydać by osiągnąć dany wynik. Tylko odpowiedni stosunek kosztów (czyli ile prosięta danej paszy po danej cenie zjedzą) do przychodów (czyli jaką osiągną wagę po danym czasie karmienia i jaki będą miały status zdrowotny) świadczy o jakości paszy i serwisie jaki zapewnia firma dostarczająca produkt (wiedza, doświadczenie, praktyka). A teraz do konkretów: prosięta średnio po urodzeniu mają 1,5 kg (grupę na 200 prosiąt dzieli się na fermie na 2 części: jedną karmi się dotychczasową paszą (i tutaj mamy przykładowo najlepsze (uznawane za najlepsze) firmy: polskie, angielskie itd.) a drugą część paszami o których mowa - firma CALCIALIMENT (dystrybucja: AGRIVET). W wypadku CALCI linia produktów składa się z: Prestarter Gold (od 7 dnia zycia do dnia odsadzenia) i Starter Silver L (starter leczniczy od odsadzenia przez okres ok. 14-16 dni). I co się okazuje (bierzemy średnią z kilkudziesięciu ferm na których w przeciągu ost. lat zostały wykonane testy niezależne). Prosięta żywione na CALCI w 45-46 dniu życia ważą średnio 2-2,5 kg więcej niż na najlepszej konkurencji (czyli ok. 16 kg!!). I teraz pytanie do hodowców, którzy przetestowali u siebie różne pasze różnych producentów. Jak wyglądają wyniki u Was? Jakie rezultaty na danej paszy? Czy osiągacie takie wyniki? Jeśli nie to zapraszamy do testów!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...