Skocz do zawartości

Pirgreg

Members
 • Liczba zawartości

  119
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • INTERESTS
  ogoł
 • OCCUPATION
  pracuś
 1. Pirgreg

  Pszenica

  macie racje , ktoś jeszcze nie doświadczył efektu saletrzaku! na drugi raz
 2. Pirgreg

  Pszenica

  Są u was robaki (wołek i jakiś jeszcze) w pszenicy, u mnie sąsiad musiał gazować, a w magazynie mu powiedział, że 30% ludzi mu taką przywozi, no i wraca do domu.
 3. Pirgreg

  Pszenica

  Witam, a ja mam pytanie prawdziwe, czy jest jakiś środek który mógłby zniszczyć trawicę w owsie, bo ja sobie tego nie przypominam, a co do fungicydów co mają zadziałać na miotłe, to pewnie kolega się pomylił, jak to bywa w majowe "wekendy" !!!
 4. Pirgreg

  Rzepak

  W fazie paka Proteus+siarczan magn.+odrzywka ,a jakis okolo 2-uch tyg. wstecz Orius prawdopodobnie to wina tej odrzywki
 5. Pirgreg

  Pszenica

  Mam pytanie, czy ktoś stosował stabilan w pszenicy jarej?
 6. Pirgreg

  Rzepak

  Na kwitnący rzepak tylko od robaczków i od grzyba, żadnych odżywek!!!
 7. Pirgreg

  Rzepak

  No to kolego masz pewną obniżkę plonu!!!
 8. Pirgreg

  Pszenica

  Oczywiście pierwszą i najważniejszą przyczyną wysmalenia (wymarznięcia) jest matka natura!!!
 9. Pirgreg

  Pszenica

  A ja wam powiem, że są trzy podstawowe rzeczy; odmiana, zaprawa nasienna, i na zimę najlepiej zostawić troszkę grudę, bo osłoni od wiatru i zatrzyma śnieg. Ja mam odmianę lukulus, tacitus, meteor, rywalke i wszystko ładnie jest utrzymane. I jeszcze raz powiadamiam, że mam pszenice jarą gotową do siewu.
 10. Pirgreg

  Pszenica

  Witam. Gość mnie dzisiaj zrobił w konia, zamawiał 2 tony pszenicy jarej i zdecydował że posieje jednak gorczyce, jak komuś brak jarej pszenicy nich daje znak na 512179312 powiat zamość, a wszystkiej razem, mam około 4,5 ton już przesiana, odmiana HENIKA
 11. Witm wszystkich sorki, że na tym forum pytam, ale i tak większość z forumowiczów ma kombajn zbożowy. A chodzi mi o to, że kupiłem kombajn i planowałem zrobić kurs, ale jak się dowiedziałem, że koszt to 400zł + vat, to się zastanawiam. A moje pytanie, to do czego ten kurs ma być przydatny?
 12. Pirgreg

  Pszenica

  Witm wszystkich sorki, że na tym forum pytam, ale i tak większość z forumowiczów ma kombajn zbożowy. A chodzi mi o to, że kupiłem kombajn i planowałem zrobić kurs, ale jak się dowiedziałem, że koszt to 400zł + vat, to się zastanawiam. A moje pytanie, to do czego ten kurs ma być przydatny? Z góry dzięki za odpowiedż. Ps. odpowiedż może być na forum o maszynach.
 13. Pirgreg

  Rzepak

  W budynku starostwa w zamościu ? Tak!
 14. Pirgreg

  Rzepak

  Chciałem poinformować, że 29 września o godz 10-00 odbędzie się spotkanie rolników poszkodowanych niewypłaceniem należności za dostarczony rzepak do ZT w Bodaczowie ze Starostą Zamojskim, Prokuraturą, Policją i przedstawicielem ZT w budynku starostwa. Poszkodowanych rolników niech przyjedzie jak najwięcej!!! P.S. Sorki, że na tym forum, ale zrozumcie musimy coś robić, bo nie mamy kasy, a wiecie jak to jest u rolnika.
 15. Pirgreg

  Pszenica

  Czy ktoś już zaczyna siew?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...