Skocz do zawartości

ekoza

Members
 • Liczba zawartości

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Karol, Ty masz dobry pomysł. 7% od sprzedanego towaru dla Ciebie. A rolnicy roznoszą ten towar bezpośrednio do klientów. To jest lepsze od bycia politykiem.... Gratuluję bezczelności.
 2. Chyba największym zagrożeniem dla wprowadzenia taniej energii, dostępnej dla każdego, są politycy. Im wyższa cena energii, tym wyższe wpływy z VAT, tym dla nich więcej dobra do rozdania dla wyborców.
 3. Tego nam wszystkim życzę. Wesołych świąt. http://www.zimna-fuzja.pl/2011/03/katalizator-energii-faq/#1
 4. ekoza

  Tuczniki ekologiczne

  Chyba w filmie "Zakazane piosenki" pokazano jak zagospodarowac eko świnie. Sposób stary, ale na obecne czasy wciąż aktualny i praktykowany. A jaka satysfakcja, i dla klientów i finansowa dla sprzedającego. Daj ogłoszenie na Allegro, a klienci się znajdą.
 5. Czy ktoś z szanownych koleżanek i kolegów otrzymał zwrot kosztów kontroli za 2009 rok ? Ostatnie pismo w tej sprawie od ARiMR było tak zawiłe, że do tej pory nie rozumiem, o co im chodziło. Proszę o opinie.
 6. Drogi polaku, link jest bardzo dobry; ale radzę dokładnie przejrzeć odnośniki; i jeszcze proszę o słowo "dziękuję".
 7. Jacus, głodujące dzieci w Nairobi nie mogą się doczekać na plony nowoczesnego rolnictwa z Twojego gospodarstwa....
 8. Od samego rana uśmiech na twarzy Podejrzewałem, że autor takiego zdania nie może być uczciwym urzędnikiem.... http://wiadomosci.onet.pl/2700,2141033,areszt_dla_pracownika_arimr_zarzut_korupcji,wydarzenie_lokalne.html
 9. Właśnie dostaliśmy decyzję rolnośrodowiskową o pomniejszonej wysokości. Oczywiście będziemy się odwoływać, ale chcę zacytować jedno zdanie z uzasadnienia, bo mnie rozkłada na łopatki... Jednakże zgodnie z przepisami prawa zawartymi w art. 2 akapit l punkt 2 Rozporządzeniem Komisji (WE) nr 796/2004 z dnia 21 kwietnia 2004 r. ustanawiającego szczegółowe zasady wdrażania zasady współzależności, modulacji oraz zintegrowanego systemu administracji i kontroli przewidzianych w rozporządzeniach Rady (WE) nr 1782/2003 i (WE) nr 73/2009, oraz wdrażania zasady współzależności przewidzianej w rozporządzeniu Rady (WE) nr 479/2008 (Dz. Urz. UE Polskie wydanie specjalne rozdz. 3, t. 44 str. 243 z późn. zm.). zgodnie z którym trwały użytek zielony oznaczają grunt zajęty pod uprawę traw lub innych upraw zielnych naturalnych (samosiewnych) lub powstałych w wyniku działalności rolniczej (zasianych), niewłączony do płodozmianu w gospodarstwie przez pięć lat lub dłużej, z wyłączeniem gruntu objętego systemami odłogowania zgodnie z art. 107 ust. 6 rozporządzenia (WE) nr 1782/2003, obszarów odłogowanych zgodnie z rozporządzeniem Rady (EWG) nr 2078/92, obszarów odłogowanych zgodnie z art. 22, 23, i 24 rozporządzenia Rady (WE) nr 1257/1999 oraz obszarów odłogowanych zgodnie z art. 39 rozporządzenia Rady (WE) nr 1698/2005.
 10. Dysponuję dużą ilością ślimaków czarnych, bezłuskowych, podobno lżej strawnych, czy jesteście zainteresowani zakupem? Druga sprawa, czy ślimaki będą objęte płatnością zwierzęcą? Proszę o odpowiedź.
 11. Może delikatny oprysk solą, oczywiście kamienną niejodowaną? Albo najpierw skosić, a po wyschnięciu młucić.
 12. Ten projekt to dzieło przełomowe, kozy nie zostały ujęte jako przeżuwacze; no to mam problem.
 13. Jednostki certyfikujące są niezależne od ARIMR, i takie przedłużenie umowy ma się nijak do zobowiązań wobec ARIMR. Może uda się bez potrąceń
 14. Ale jak mogłeś przedłużyć w zeszłym roku, skoro pierwsze pięć lat mija w marcu tego roku???
×
×
 • Dodaj nową pozycję...