Skocz do zawartości

dymasik

Members
 • Liczba zawartości

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez dymasik

 1. jak się wczytacie to widać, że do 30.06. wnioski składaja wyłacznie osoby które juz maja gospodarstwo do 14 mieisięcy
 2. Dziś również słysząłem taka informację, że w ostatni dzień lutego ma ruszyc nabór. Mówił o tym pracownik ARiMR.
 3. Pamiętajcie kochani, gdyby ktoś coś słyszła o konkretnym terminie z przecieków to piszcie, pozdrawiam!
 4. czy to prawda, że w połowie lutego będzie ogłoszenie terminu???
 5. W tym artykule jest samo gdybanie bo gdyby zakładać wszystkie wyliczenia wcześniejsze to Młody Rolnik już dawno powininien ruszyć. Zmian przepisów może być jeszcze sporo.
 6. No proszę! To ładnie! nie jest tak źle podobno, znajomości nie są potrzebne. Zobaczymy jak będzie tym razem? Jak pojawia się jakiś nowości to piszcie!!!
 7. coś nowego słychać? myślę, że znajomości znajomościami, ale tutaj nie każdy ma szanse, jednak po układach nie tak latwo będzie
 8. ktoś cos nowego słyszał, jakies przecieki z ARiMR? ciekawe czy znów będą kolejki się ustawiały??? jak sądzicie?
 9. koniec grudnia tuż tuż... młodzi czekają...
 10. Czyli obstawiasz że po Nowym Roku? Logika mówi, że tak, ale praktyka pokazuje, że nie do końca. radzę dopatrywać się w wypowiedziach Ministrów podwójnego dna, tzn. pamietajmy, że to na 1 miejscu polityk a na 2 miejscu Minister a dopiero na 3 znajduje się problem rolnictwa. Generalnie ponoc wszystko jest gotowe do uruchomienia Młodego Rolnika. Nie ma tu wielkich problemów technicznych, grunt, żeby nie utrudnili formy biznesplanu.
 11. czy sądzicie, że Młody Rolnik ruszy jednak w grudniu???
 12. najnowsza plota niesie, że ARiMR zafunduje nam jeszcze przed świetami nabór wniosków na Młodego Rolnika! to tylko plotka, ale z wysokich urzędów
 13. poważnie? w przyszłym tygodniu podadzą termin?????
 14. nie zmienia to postaci rzeczy, że setki i tysiące Młodych Rolników siedzą jak na szpilkach i czekają na ogłoszenie terminu. Więc jeszcze raz bardzo proszę, jeśłi ktoś będzie znał z "przecieków" termin uruchomienia Młodego Rolnika to niech pisze na forum!!!
 15. Niemożłiwe, że nikt nie wie kiedy ma ruszyć Młody Rolnik. Setki ludzi w kraju mają problem z 12-miesięcznym okresem posiadania pola i nikt nie chce z tym nic zrobić?! Władza milczy, ARiMR ma wszystko w ..... a rolnicy - niech martwią się sami?!
 16. ARiMR będzie wiedziała dużo wcześniej niż ogłosi to w mediach. Może ktos z was ma kogos znajomego w ARiMR w Warszawie? Powiatowe agencje raczej tak szybko nie będą wiedziały. Termin ogłaszania naboru wniosków zawsze owiany jest ogromną i niezrozumiałą tajemnicą. Gdyby ktoś coś wiedział to proszę pisać. Pozdrawiam!
 17. Witam! Proszę o wpisywanie waszych informacji (nie plotek) o tym czy ktoś słyszał o terninie uruchomienia Młodego Rolnika. Niektóre osoby mają dobre informacje i na pewno będą wiedziały o tym przed oficjalnym ogłoszeniem. Dzięki temu jest możliwość szybszego przygotowania się. Przykładem jest "modernizacja" gdzie o terminie uruchomienia wiedziano już kilkanaście dni przed konferencją prasową ARiMR! Myślę, że te informacje przydadzą się każdemu! Pozdrawiam!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...